سازنده Cyberpunk 2077

سازنده Cyberpunk 2077 درباره پویایی جهان بازی توضیح داد

بازی های مرتبط

آنچه درباره پویایی جهان Cyberpunk 2077 توسط سازنده‌اش یعنی استودیو CD Projekt RED مطرح شده شگفت‌انگیز بنظر می‌رسد. با نوین اسپات همراه باشید تا با صحبت‌های سازنده Cyberpunk 2077 همراه شویم.

تعداد عناوین جهان‌باز یا اپن ورلدی که در طی این سال‌ها عرضه شدند بسیار بوده است، ولی در این میان تعداد انگشت شماری از بازی‌ها توانسته‌اند خوش بدرخشند که مجموعه ویچر و بخصوص نسخه سوم آن یعنی The Witcher 3: Wild Hunt یکی از موفق‌ترین و برترین عناوین بوده است. یکی از موفقیت‌های آن بازی پویایی بیش از حد آن بود که تقریباً هیچ اتفاق یا صحنه‌ی از پیش پردازش شده‌ای درون بازی استفاده نشده بود و محیط با توجه به تغییراتی که گیمر در آن ایجاد می‌کرد تغییر می‌کرد.

سازنده Cyberpunk 2077 که همان سازنده ویچر می‌باشد در مصاحبه جدید خود درباره تکرار این مکانیزم در دنیای سایبرپانک توضیح داده است. مدیر تیم انیمیشن‌سازی و طراحی حرکات این بازی یعنی آقای «ماسیج پیتراس» در مصاحبه جدید خود اعلام کرده که دنیای بازی تماماً دست‌ساز و طبیعی جلوه خواهد کرد و هیچ اتفاق از پیش طراحی شده‌ای درون بازی وجود نخواهد داشت. این بدان معناست که گیمر خواهد توانست به ساختمانی که دلش خواست سرک بکشد و هر چیزی که می‌‍خواهد را دستکاری کند.

در بازی Cyberpunk 2077 خواهید توانست به هر ساختمانی که دوست دارید وارد شوید و پی به این نکته ببرید که آنچه به شما درون این بازی عرضه شده تصاویری و لحظاتی از پیش پردازش شده نیستند و همه چیز در آن واحد به گیمر ارائه می‌شود. تنها پیاده سازی همین نکته درون یک بازی جهان‌باز به گیمرها اجازه آن را می‌دهد تا با مجموعه بیشماری از احتمالات و اتفاقات هیجان‌انگیز رو به رو شوند.

بیشتر بخوانید :  Xbox Series X در هنگام عرضه از هزاران بازی نسل‌های پیشین پشتیبانی می‌کند | اطلاعات تکمیلی

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`