چرا تعقیب و گریز پلیسی در بازی Cyberpunk 2077 وجود نداشت؟

بازی های مرتبط

همانطور که می‎دانید، بازی Cyberpunk 2077 یکی از فاجعه‎ترین عرضه‎ها را در تاریخ بازی‎های ویدئویی داشت. مشکلات فنی، از قبیل باگ‎های بسیار زیاد، گلیچ‎های آزار دهنده و مشکلات زیادی در زمینه محتوایی، باعث شدند که این بازی، نتواند آن طور که باید در میان بازی‎بازان جلوه کند. حتی یک سال پس از عرضه و با منتشر شدن آپدیت‎های بسیار زیاد و پر حجم، هنوز هم مشکلات آن به طور کامل رفع نشده‎اند. بسیاری از طرفداران این عنوان نقش آفرینی، از وضعیت آن بسیار ناامید شدند. یکی از مشکلات بزرگی که نارضایتی طرفداران را در پی داشت، نبود تعقیب و گریز و هوش مصنوعی برای پلیس بود. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در استریمی جدید مربوط به Cyberpunk 2077، آقای «پاول ساسکو» (Pawel Sasko)، طراح مراحل این بازی، در مورد مشکل عدم وجود تعقیب و گریز پلیس مطالبی را بیان نمود. وقتی در این مورد از ایشان سوال شد، وی ذکر کرد که نبود این ویژگی در بسیاری از بازی‎های جهان باز، طبیعی است و عناوین زیادی هستند که فاقد این ویژگی می‎باشند! علاوه بر این موضوع، ایشان دو بازی Sonic Frontiers و Elden Ring را مثال می‎زند!

اظهارات آقای ساسکو، به حدی عجیب است که هنوز به طور دقیق مشخص نیست ایشان این مسئله را به طور جدی گفته‎اند و یا تنها یک شوخی بوده است. مثال‎هایی که زده‎اند نیز بسیار عجیب بوده زیرا دو بازی مذکور، نیازی به سیستم پلیس و تعقیب و گریز توسط پلیس ندارند. با این وجود، سخنان وی باعث ایجاد بحث‎های زیادی در فضای مجازی، به خصوص انجمن Reddit شده است.

بیشتر بخوانید :  Sony مبلغ ۲۳۰ میلیون دلار برای خرید Insomniac Games پرداخت کرده

مشکلات مربوط به پلیس در Cyberpunk 2077 هنوز هم برطرف نشده‎اند. شرکت CD Projekt RED قول داد که مشکلات باقی مانده را با عرضه آپدیت‎های مختلف، برطرف نماید. جدیدترین آپدیت این بازی، قرار است در اوایل سال 2022 در دسترس قرار بگیرد. هنوز مشخص نیست که این آپدیت چه مشکلاتی را برطرف خواهد نمود.

عنوان Cyberpunk 2077 هم اکنون بر روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‎های شخصی و گوگل استیدیا، در دسترس است. نسخه‎های مخصوص پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس، در تاریخی نامعلوم در سال 2022، عرضه خواهند شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`