Crysis Remastered
تاریخ انتشار Crysis Remastered Trilogy

تاریخ انتشار Crysis Remastered Trilogy مشخص شد (به همراه اطلاعات تکمیلی)

بازی های مرتبط

نهایتا کمپانی الکترونیک آرتز از تاریخ انتشار Crysis Remastered Trilogy به صورت رسمی رونمایی کرد. این کالکشن گرانبها، حاوی ریمستر سه قسمت اول مجموعه بازی های کرایسیس خواهد بود و قصد دارد که تجربه‌ی زیباتری را از عناوین مذکور، در اختیار مخاطبان نسل جدید قرار دهد. در ادامه برای اخبار تکمیلی، همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده، تاریخ انتشار Crysis Remastered Trilogy در ۱۵ اکتبر سال ۲۰۲۱ مصادف با ۲۳ مهرماه سال جاری خواهد بود.

همان‌طور که ذکر کردیم، این کالکشن حاوی نسخه های ریمستر شده از کرایسیس ۱ و کرایسیس ۲ و کرایسیس ۳ می‌باشد. همچنین بازی کنندگان می‌توانند ریمستر هرکدام از عناوین را به صورت جداگانه خریداری کنند. توجه شما عزیزان را به اظهارات مدیر پروژه‌ی بازی یعنی استفان هلبیگ، جلب می‌نمایم:

بسیار خوشحالیم که می‌توانیم نسخه‌ی زیباتری از مجموعه‌ی کرایسیس را به مخاطبان خود ارائه دهیم. به هنگام تاریخ انتشار Crysis Remastered Trilogy ، شاهد انتشار جداگانه‌ی ریمستر این عناوین نیز خواهیم بود و مخاطبان می‌توانند به سلیقه و نیاز خودشان، بازی‌ها را خریداری کنند. تمام تلاش ما این بود که ماجراجویی هیجان انگیزی که در کرایسیس تجربه کردیم را با جلوه‌های بصری بهتر و نرخ فریم بالاتر به مخاطبان پلتفرم‌های مختلف، ارائه دهیم. کنسول‌های نسل نهم می‌توانند این عناوین را با نرخ فریم ۶۰ اجرا کنند.

همچنین بد نیست بداید که ریمستر کرایسیس حاوی انتشار فیزیکی هم خواهد داشت. در انتها باید به این نکته اشاره کرد نسخه‌ی نسل نهمی مخصوصی برای این عنوان در نظر گرفته نشده است و کاربران کنسول‌های نسل نهم تنها با قابلیت بک وارد می‌توانند به تجربه‌ی این عناوین بپردازند. به هر حال توسعه دهندگان مدعی شده‌اند که بک وارد بازی به شدت بهینه طراحی شده و جای نگرانی برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نخواهد بود.

بیشتر بخوانید :  جزئیات جدید از بخش زامبی بازی Black Ops 4 در تریلری جدید

لازم به ذکر است که Crysis Remastered Trilogy برای ps5 با رزلوشن 2k و نرخ فریم شصت اجرا خواهد شد. همچنین متوجه شدیم ریمستر سه گانه کرایسیس بر روی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس از فناوری‌های نسبتا جدید همانند ری تریسینگ پشتیبانی نخواهد کرد. به هر حال باید به این نکته اشاره کنیم که این ریمستر با بهبود بافت‌ها و نورپردازی و موارد این چنینی همراه شده. پیش از معرفی ریمستر سه گانه کرایسیس ، شاهد انتشار ریمستر نسخه‌ی اول بودیم. این ریمستر نتوانست آن‌طور که باید و شاید، مخاطبان را راضی کند. متاسفانه این ریمستر با توجه به پورت کنسولی کرایسیس ساخته شده بود و از همین رو، برخی از مراحل نسخه‌ی کامپیوترهای شخصی در آن وجود نداشت.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. تاریخ انتشار Crysis Remastered Trilogy در ۱۵ اکتبر سال ۲۰۲۱ مصادف با ۲۳ مهرماه سال جاری خواهد بود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`