کراس پلی crossplay
کراس پلی crossplay

شایعه: همکاری استیم و ایکس باکس برای ایجاد قابلیت کراس پلی

قابلیت کراس پلی تا کنون توانسته بسیاری از طرفداران و بازیکنان را راضی کند و در ماه‌های اخیر نیز این قابلیت به پیشروی خود ادامه می‌دهد. به نظر می‌رسد که رشد اخیر قابلیت Crossplay یکی از بزرگترین پیشرفت‌های این فناوری باشد. به تازگی مشخص خبری منتشر شده است که استیم و ایکس باکس در حال کار بر روی این قابلیت در سیستم‌های خود هستند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

در خبری تازه منتشر شده، شایعه شده است که استیم پیشنهاد ایجاد قابلیت کراس پلی را در کنسول ایکس باکس داده است. این خبر توساط کاربری در وبسایت ResetEra منتشر شده است. این کاربر عنوان کرده است که نام یکی از فایل‌های Open Source استیم در فایل‌های Machmaking بازی‌های چند نفره نام “Pairing” با بازی‌های ایکس باکس به چشم می‌خورد. چندین عنوان ایکس باکس و پلی استیشن ۴ در حال حاضر از قابلیت Crossplay برای کامپیوتر پشتیبانی می‌کنند.

البته این مورد کمی متفاوت است زیرا این فایل درون فایل‌های استیم قرار گرفته است که احتمال قابلیت‌های دیگری را بالاتر می‌برد. البته  هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی تایید نشده است اما حضور چنین فایل‌هایی به طور قطع هیجان انگیز خواهد بود و خبرهای خوبی را برای آینده احتمال می‌دهد. در صورتی که می‌خواهید بازی Fortnite را بر روی سایر پلتفرم‌های دیگر بازی کنید می‌توانید آموزش کراس پلی را از طریق این لینک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :  The Medium با تاخیر مواجه شد + اظهارات توسعه دهندگان

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`