Company of Heroes 3

توضیحات جدید سازندگان پیرامون بخش تک نفره بازی Company of Heroes 3

بازی های مرتبط

امروز، استدیوی Relic Entertainment، سازنده سری بازی Company of Heroes، ویدئویی از صحبت‎های توسعه دهندگان پیرامون بخش تک نفره جدیدترین عنوان این سری، یعنی Company of Heroes 3 منتشر نمود. در این ویدئو، در مورد نقشه جدید بازی که حالت دینامیک دارد، صبحت می‎شود و اطلاعات جدیدی در مورد این نسخه، به بازیکنان ارائه می‎شود. علاوه بر نقشه، در مورد سیستم‎های جدیدی که در نسخه سوم این سری به کار برده شده نیز توضیح داده می‎شود. هر کدام از آن‎ها، جذابیت خاص خود را داشته و باعث منحصر به فرد بودن این عنوان می‎شود. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در این بازی، سیستم انتخاب و تصمیم گیری نیز وجود دارد. در ویدئوی ذکر شده، سازندگان در مورد تاثیر نقشه دینامیک بر سبک RTS نیز صبحت خواهند کرد. سیستم‎های جدیدی در نقشه دینامیک بخش تک نفره تعبیه شده که بازیکنان می‎توانند به نفع خود، از آنان بهره برده و در سخت‎ترین شرایط، ورق را به نفع خود برگردانند. در نقشه جدید، نیروهای پارتیزان، هوایی و دریایی نیز وجود دارند که از کمک‎ها و خدمات هر کدام، در شرایطی ویژه، می‎توانید بهره‎مند شوید.

 

بازی Company of Heroes 3 گام‎هایی در راستای اجرای خلاقیت‎های جدید در این سری برداشته است. داستان سرایی این سری، در این نسخه، به طور کامل دچار تغییر و تحول می‎شود. با تاکتیک‎ها، گروه‎ها و داستان‎های جدیدی از جنگ جهانی دوم به نمایش در می‎آیند که برای بسیاری از افراد، تازگی خواهد داشت. این بازی، با موتور Essence Engine 5 توسعه داده می‎شود که جدیدترین نسخه موتور مخصوص استدیوی Relic Entertainment برای ساخت عناوین سبک RTS می‎باشد. به دلیل استفاده از این موتور، باید انتظار ویژگی‎های جدیدی را بکشیم. علاوه بر این موضوع، از نظر بصری نیز تفاوت‎های فاحشی با نسخه‎های پیشین وجود خواهد داشت.

بیشتر بخوانید :  جزئیاتی از سیستم خنک کننده PS5 منتشر شد

عنوان Company of Heroes 3 قرار است در تاریخ نامعلومی در سال 2022، به صورت انحصاری برای رایانه‎های شخصی عرضه شود. با توجه به این که سری همیشه در انحصار رایانه‎های شخصی بوده است، عرضه نسخه‎های کنسولی آن دور از انتظار است.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`