عنوان رایگان Century: Age of Ashes بر روی استیم قرار گرفت

عنوان Century: Age of Ashes، اثری چند نفره با محوریت اژدها و مبارزه با اژدهاهای مختلف است. این عنوان، توسط استدیوی Playwing توسعه داده شده و به صورت رایگان، بر روی استیم، قرار گرفت. علاوه بر این مسئله، تریلر زمان عرضه بازی نیز منتشر شد که کلیاتی از آن را نمایش داده و علاقمندان می‎توانند با مشاهده این تریلر، تصویری از ویژگی‎های مختلف بازی را در ذهن داشته باشند تا در تصمیم‎شان برای تجربه یا عدم تجربه این بازی، کمک کننده باشد. بازی، ویژگی‎های چند نفره جذاب، متفاوت و سرگرم کننده‎ای دارد که قطعاً علاقمندان خاص خود را خواهند داشت. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در بازی Century: Age of Ashes، بازیکنان می‎توانند سوار اژدهاهای مختلف شده و بر آسمان‎ها، حکمرانی کنند! کلاس‎ها و اژدهاهای متنوعی در بازی وجود دارند که به مرور زمان، تعدادشان بیشتر نیز خواهد شد. مبارزات بازی سریع بوده و به صورت 3v3 و 6v6 می‎باشند. از طریق شرکت در مبارزات مختلف، انجام چالش‎ها و …، تجربه کسب کنید و سپس با استفاده از آن، صدها آیتم مختلف برای شخصی سازی کاراکترتان، فعال نمایید. علاوه بر این امکانات، می‎توانید از اژدهاهای کوچک نگه داری کرده و آنان را تبدیل به هیولاهایی بزرگ، قدرتمند و مخرب نمایید!

 

کارگردان هنری بازی از استدیوی Playwing، مسائلی را در مورد بازی، بیان نمود:

بعد از برگزاری دو بتای عمومی و جمع آوری نظرات و فیدبک‎های شرکت کنندگان، سپس اعمال تغییرات مختلف، مفتخریم در حال حاضر Century: Age of Ashes را به طور کامل، عرضه کنیم. هیجان زده‎ایم که ببینیم بازیکنان، آسمان را تحت سلطه خود در آورده و با استفاده از قدرت و مهارت‎های اژدهای خود، به مبارزه مشغول شوند. این تنها شروع مسیر است و برنامه‎های زیادی برای این بازی در ذهن داریم.

عرضه بازی، شروع فصل صفر آن است. پس از آن، آپدیت‎ها و رویدادهای زنده مختلف را برگزار خواهیم نمود. هر ماه، دو رویداد زنده برگزار می‎کنیم که قوانین مخصوص به خود و همچنین جوایز مخصوص به خود را خواهند داشت. هر بازیکن، می‎تواند در یکی از این رویدادها، شرکت کند. این رویدادها، ویژگی‎هایی را نیز خواهند داشت که در صورت استقبال مناسب، به ویژگی‎های دائمی بازی تبدیل خواهند شد. از این امکانات و رویدادها، برای برنامه ریزی فصل اول بازی نیز استفاده می‎کنیم که قرار است در سال 2022 عرضه شود. علاوه بر این رویدادها، به طور منظم، آپدیت‎های مختلفی عرضه خواهیم کرد که ویژگی‎های کوچک و بزرگی به بازی اضافه می‎کنند. برای مثال، در حال کار بر روی گونه جدیدی از اژدهاها، کلاس جدیدی برای شخصیت اصلی، یک نقشه جدید و همچنین حالت PvE هستیم که با یک آپدیت، عرضه خواهند شد. نمی‎توانیم تاریخ دقیقی برای آپدیت‎ها ذکر کنیم اما به طور قطع، آپدیت‎های زیاد و پر محتوایی خواهیم داشت.

بازی Century: Age of Ashes، هم اکنون بر روی پلتفرم‎های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی، در دسترس است.

بیشتر بخوانید :  تعداد بازیکنان Warzone به بیش از ۶۰ میلیون نفر رسید!

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`