شرکت CD Projekt Red استدیوی جدیدی خریداری کرد

شرکت CD Projekt Red ، سازنده عناوینی چون The Witcher 3 Wild Hunt و Cyberpunk 2077، دست به خرید یک استدیوی مستقل زده است. استدیوی خریداری شده، The Molasses Flood نام داشته و از کارنامه آنان، می‎توان عناوین The Flame in the Flood و Drake Hollow را نام برد. این استدیو، در سال 2014، توسط تعدادی از بازی سازان با تجربه که روی بازی‎های مطرحی چون Halo و Bioshock کار کرده بودند، تاسیس شد. بازی‎های سبک بقای این استدیو، طرفداران خود را داشته و بسیاری از بازی‎بازان، آثار آنان را تحسین می‎کنند. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

شرکت CD Projekt Red در ارتباط با خرید این استدیو، ذکر کرده است که این دو، قرار است همکاری نزدیکی در ساخت عناوین آینده داشته باشند. با این وجود، استدیوی The Molasses Flood هویت مستقل خود را حفظ کرده و با تیم اصلی CD Projekt Red، ترکیب نمی‎شود. در حال حاضر، استدیوی جدید، به صورت مستقل، در حال کار بر روی یک عنوان کاملاً جدید اما بر اساس ای پی‎های پیشین شرکت CD Projekt Red است. اطلاعات دیگری در مورد این پروژه ذکر نشد. با این حال، قطعاً در آینده‎ای نزدیک، شاهد معرفی و اطلاعات بیشتری از آن، خواهیم بود. رئیس CD Projekt Red در مورد خرید استدیوی The Molasses Flood، سخنانی را بیان کرده است.

ما همیشه دنبال تیم‎هایی هستیم که با علاقه، بازی می‎سازند. استدیو The Flame in the Flood، مانند ما، علاقه زیادی به بازی سازی دارند. تیم آنان با تجربه بوده، عناوین با کیفیتی ساخته و با تکنولوژی‎های مربوطه، آشنا هستند. من مطمئنم وجود آنان در کنار ما، استعدادهای بسیار و تعهداتی محکم را به CD Projekt Red می‎آورد.

آقای «فارست دالینگ» (Forrest Dowling)، رئیس استدیوی The Molasses Flood نیز در رابطه با اضافه شدن به شرکت CD Projekt Red مطالبی را بیان کردند.

از ابتدای تاسیس استدیوی The Molasses Flood، هدف ما، ساخت بازی‎هایی بود که در قلب مردم جای گرفته و الهام بخش آنان باشد. وقتی شرکت CD Projekt Red پیشنهاد همکاری با ما ارائه داد، آن را فرصت خوبی دیدیم تا بتوانیم با همکاری با شرکتی که دوستش داریم، بازی‎های‎مان را به جمعیت وسیع‎تری از مخاطبین برسانیم و در دنیاهایی بازی بسازیم که دوستشان داریم. بسیار هیجان زده‎ایم که می‎توانیم مسیر رسیدن به اهداف‎مان را در کنار تیم بسیار با استعداد CD Projekt Red، طی کنیم.

شرکت CD Projekt Red، جهت کار بر روی عناوین جدیدش، تصمیم به گسترش تیمش گرفته و علاوه بر خریداری و یا همکاری با استدیوهای مختلف، استدیوهای جدیدی نیز در شهرهای جدید تاسیس نموده که از نمونه آن می‎توان به شعبه شهر ونکوور اشاره کرد که در اوایل امسال تاسیس شد. امیدواریم داشتن تیمی بزرگ‎تر و با استعدادتر، تاثیر مثبتی بر عناوین آینده این شرکت بگذارد.

بیشتر بخوانید :  تصاویری از کپچر موشن Spider-Man: Miles Morales توسط ناجی جیتر منتشر شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`