Call Of Duty Companion
Call Of Duty Companion

برنامه Call Of Duty Companion در دسترس قرار گرفت

برنامه Call Of Duty Companion مخصوص گوشی‎های موبایل است که با استفاده از آن می‎توانید امتیازاتی را که در عناوین مختلف سری Call Of Duty به دست آورده‎اید، مشاهده کنید. به گزارش وبسایت VG247، شرکت Activision نسخه جدیدی از این برنامه را مخصوص بازی‎های Call Of Duty Black Ops 4 و WW2 منتشر کرده است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

برنامه Call Of Duty Companion در حال حاضر برای دارندگان اندروید و iOS در دسترس است. با استفاده از آن، می‎توانید به آمار گسترده‎ای بازی‎های انجام شده، وضعیت‎تان در هر دوره و دیگر آمار مربوط به بازی‎های Call Of Duty دست یابید. برنامه Call Of Duty Companion، تعدادی ویژگی اجتماعی نیز دارد. بخش جدیدی که به این برنامه اضافه شده است، شما را از آخرین رویدادهای درون بازی و نیز ویژگی‎های هر آپدیت و پچ آن مطلع می‎سازد. همچنین می‎توانید با این برنامه گروه‎های بیشتر از ۲۰ بازیکن نیز بسازید که پیشرفت خوبی محسوب می‎شود. گروهی که ساخته‎اید، به صورت هفتگی هدف‎ها و چالش‎هایی دریافت خواهد کرد که در صورت انجام دادن، آیتم‎های مخصوصی را در اختیارتان قرار می‎دهد. همچنین می‎توانید وضعیت و آمار خود را با دیگر اعضا مقایسه کرده و بدانید چه زمانی هم گروهی‎های‎تان بازی می‎کنند.

برنامه Call Of Duty Companion می‎تواند دستیاری مفید باشد

برنامه Call Of Duty Companion قسمت‎هایی از سرویس قدیمی Call of Duty Elite را نیز در خود دارد که به بازیکن اجازه دیدن آماری کاملاً شخصی سازی شده و نیز گزارشاتی بر اساس زمان بازی کردن شما را می‎دهد. این سرویس اطلاعات مختلف و متنوعی را در اختیارتان می‎گذارد و پیشنهادهایی نیز برای بهبود کارایی و بازی کردن‎تان به شما می‎دهد. این برنامه همانطور که ذکر شد، از هر دو عنوان Black Ops 4 و WW2 پشتیبانی می‎کند که شامل همه حالت‎های بخش چند نفره، حتی حالت Zombie می‎شود. اگر همین الان Call Of Duty Companion را دانلود کنید و با اکانت Call Of Duty خود وارد شوید، به عنوان جایزه ۵۰۰ COD Point دریافت خواهید کرد. در زیر می‎توانید تصاویری از این برنامه را مشاهده کنید:

بیشتر بخوانید :  جزئیات جدیدی از Call of Duty 2020 فاش شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`