Black Ops 4 ممکن است برای Nintendo Switch نیز عرضه شود

شایعات پیشین اعلام کرده بودند که نسخه بعدی بازی Call of Duty: Black Ops 4 برای نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد. با وجود اینکه تا به امروز اعلامیه رسمی مبنی بر عرضه نسخه سوییچ منتشر نشده است ولی فروشگاه‌های GameStop در اروپا قاب‌های نسخه سوییچ را در قفسه‌ها قرار داده‌اند. با توجه به اینکه خبر رسمی ۱۷ می منتشر می‌شود این عمل فروشگاه GameStop تا حدی قابل توجه است. جزئیات رسمی تا به حال برخی سوالات را حول این نسخه جواب داده است اما همچنان تعداد زیادی شایعه وجود دارد. بزرگترین آن این است که این نسخه برخلاف نسخه‌های پیشین حالت تک نفره یا داستانی نخواهد داشت. شایعات پیرامون این نسخه تا حدی ضد و نقیض هستند اما چیزی که مشخص است این است که Black Ops 4 فرمول معمول سری بازی‌های Call of Duty را به کلی تغییر خواهد داد.

گزارشات پیشین در رابطه با نسخه سوییچ این بازی اعلام کرده بودند که یک بخش جدید در سبک Battle Royale قرار است به بازی اضافه شود. این بخش به صورت یک نسخه مستقل برای کنسول‌های نینتندو عرضه می‌شود. این نسخه مانند نسخه‌های دیگر برای سایر کنسول‌ها قرار است ۱۲ اکتبر منتشر شود. گرچه پیش از هیجان زده شدن برای عرضه این نسخه بهتر است یادآوری شود که این ممکن است تنها یک هدف تبلیغاتی باشد. به علاوه سایت CharlieINTEL که سایتی معتبر برای اخبار Call of Duty است اعلام کرده که نسخه‌ای برای نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد.

یکی دیگر از شایعات پیرامون Black Ops 4 که به نظر درست هم می‌آید این است که نسخه چهارم از سری بازی‌های Black Ops ویژگی‌هایی مخصوص برای کنسول پلی استیشن ۴ داشته باشد. استودیو تولید کننده بازی در صفحه توییتر خود تیزری از بازی را نشان داد که در انتهای آن لوگوی پلی استیشن به چشم می‌خورد که نشان می‌دهد این شرکت با پلی استیشن قرارداد تجاری امضا کرده است. این قرارداد به این معنی است که نقشه‌ها ۳۰ روز قبل از اینکه برای سایر کنسول‌ها عرضه شود برای صاحبان این کنسول قابل دسترس خواهند بود.

بیشتر بخوانید :  تاریخ عرضه Runner 3 برروی استیم و نینتندو سوییچ اعلام شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`