Bright Memory Infinite
Bright Memory: Infinite

تماشا کنید: تریلر جدید از گیم پلی Bright Memory: Infinite

بازی های مرتبط

در ساعات اخیر، تریلر جدیدی از عنوان مورد انتظار Bright Memory: Infinite منتشر شد. بازی در هنگام رونمایی، موفق شد تا نظر قشر کثیری از مخاطبان را به خود جلب کند و با انتشار تریلر‌های بیشتر، شوق بازی کنندگان برای تجربه‌ی برایت مموری اینفینیت، افزایش یافته. در ادامه برای تماشای تریلر و کسب اطلاعات بیشتر، همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

تریلر جدید Bright Memory: Infinite ، قسمت‌های مختلفی از گیم پلی و همچنین مکانیک‌های متعددی را به پرده‌ی تصویر می‌کشد. در ابتدای تریلر شاهد پیشروی مخفیانه‌ی شخصیت اصلی هستیم. وی می‌تواند با روش‌های خشنی دشمنان خود را غافلگیر کند و به صورت کاملاً بی سر و صدا، آنها را به کام مرگ بکشاند. در ادامه‌ی تریلر نیز قسمت‌های بیشتری از گان‌پلی هیجان انگیز اینفینیت را مشاهده می‌کنیم و در نهایت، مبارزه‌ی شخصیت اصلی با یکی از باس فایت‌ها را تماشا خواهیم کرد. توجه شما عزیزان را به تریلر مربوطه جلب می‌نمایم:

تماشا کنید: تریلر جدید از گیم پلی Bright Memory: Infinite

 

آغاز روند ساخت Bright Memory: Infinite تنها با یک بازیساز، صورت گرفت. با این حال، اینفینیت از تکنولوژی‌های جدیدی همانند ری تریسینگ پشتیبانی خواهد کرد. توجه شما عزیزان را به توضیحات رسمی در خصوص بازی جلب می‌نمایم:

سفره هیجان انگیز و متفاوتی را برای مبارزه با دشمنان اساطیری و همچنین سربازهای مزدور، آغاز کنید. به کمک انواع و اقسام اسلحه‌های سرد و گرم، از فاصله‌ی دور و نزدیک، به نابود کردن دشمنان خود بپردازید. داستان از آنجایی آغاز می شود که آرتیفکتی با قابلیت زنده کردن مردگان، یافت می‌شود و نیروی ارتش برای به دست آوردن این آرتیفکت، ماموریتی بزرگ را آغاز می‌کند. در همین حال شخصیت اصلی Bright Memory: Infinite به نام شیلا، (که برای سازمانی خصوصی فعالیت می‌کند) قصد دارد که زودتر از ارتش، ارتیفکت مذکور را به‌دست آورد. هیچ کدام از طرفین نمی‌دانند که این آرتیفکت توسط موجودات اساطیری و خطرناکی، محافظت می‌شود و بدین ترتیب جنگی بزرگ آغاز می گردد.

  • با پیشروی در بازی می توانید امتیاز تجربه به دست بیاورید و بدین ترتیب قابلیت‌های مختلف خود را آپگرید کنید.
  • موضوع حائز اهمیت دیگر، وجود پازل‌های مختلف و منحصر به فردی است که در گوشه گوشه‌ی محیط یافت می‌شوند. با حل کردن این پازل ها، جوایز ارزشمندی به شما تعلق خواهد گرفت.
  • دنیای Bright Memory: Infinite بسیار زیبا طراحی شده. نکته مهم در خصوص طراحی این دنیا، الهام گیری از فرهنگ کهن چین است. در انتها باید به این نکته اشاره کرد که برایت مموری اینفینیت توسط موتور گرافیکی unreal ۴ توسعه می‌یابد.

مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. تمام اخبار مربوطه توسط وبسایت نوین ثبات پوشش داده خواهد شد. Bright Memory: Infinite در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ برای ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی،منتشر می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Bright Memory: Infinite از آخرین اخبار و تریلرها و نقد و بررسی‌ها و مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

بیشتر بخوانید :  Ghost Recon Breakpoint - سخت افزار مورد نیاز برای اجرای بازی بر روی PC

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`