Bloodborne
ریمستر Bloodborne

شایعات ریمستر Bloodborne و قسمت دوم آن قوت یافتند

بازی های مرتبط

شایعاتی در مورد نسخه رایانه‎های شخصی، نسخه جدید و همچنین ریمستر Bloodborne ، مدت‎ها است به گوش می‌رسند. تبدیل هر کدام از این‎ها به واقعیت، عده زیادی از مخاطبین را خوشحال می‎کند. با این حال، در طول این چند سال که این شایعات دست به دست شده‎اند، شرکت سونی، آنان را رد یا تایید نکرده است. با خرید استدیوی خوش نام Bluepoint Games توسط شرکت سونی، بار دیگر شایعات مربوط به Bloodborne مطرح شدند. بر اساس برخی گفته‎ها، این استدیو، در حال کار بر روی ریمستری از این بازی برای پلی استیشن 5 و رایانه‎های شخصی و همچنین نسخه جدید آن است! در ادامه، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

چندی پیش، شایعه ریمستر Bloodborne و نسخه جدید آن، توسط آقای «کالین موریارتی» (Colin Moriarty) از وبسایت Last Stand Media مطرح شد. حال، فرد دیگری نیز این شایعه را تایید کرده است. آقای «نیک بیکر» (Nick Baker) از وبسایت XboxEra که در چند ماه اخیر، اطلاعات زیادی در مورد عناوین در دست ساخت پلی استیشن لو داد، مهر تاییدی بر این شایعه زد. ایشان، در جدیدترین قسمت از پادکست XboxEra، ذکر نمود که بر اساس اطلاعاتی که به دست وی رسیده، استدیو Bluepoint Games به یقین، در حال کار بر روی ریمستر Bloodborne برای پلی استیشن 5، و نسخه‎ای کاملاً جدید از آن است! همچنین ایشان ذکر کردند که نسخه رایانه‎های شخصی نیز آماده عرضه شده است.

چندی پیش، بعد از خرید استدیو Bluepoint Games توسط شرکت سونی، تایید شد که عنوان جدید این استدیو، ریمیک و بازسازی نبوده بلکه اثری جدید خواهد بود. با این حال، هیچوقت ذکر نشد که این اثر جدید، یک IP جدید نیز است. بعد از این شایعه، اطلاعات جدیدی ذکر شد که می‎گفتند این استدیو، پروژه دیگری نیز دارد. این پروژه دوم، ریمیک عنوانی محبوب خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  بازی Skull & Bones تاخیر خورد

شایعات Bloodborne ، مسئله جدیدی نیستند. در طول این چند سال، شایعات این چنینی بسیاری ذکر شده ولی هیچکدام به واقعیت نپیوسته‎اند. این گزارش جدید را نیز، جز شایعه، نباید در نظر گرفت. در نهایت، اخبار تکمیلی پیرامون آن را حتماً ذکر خواهیم کرد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`