حضور بازی Diablo در BlizzCon 2018
حضور بازی Diablo در BlizzCon 2018

حضور بازی Diablo در BlizzCon 2018

شرکت بلیزارد به تازگی جزئیات برگزاری رویداد BlizzCon 2018 را به طور کامل شرح داده است. جزئیاتی که برنامه‌های این کمپانی را در این رویداد بزرگ نشان می‌دهد. گفتی است که ممکن است خبر بزرگی در انتظار بازی Diablo در این رویداد باشد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

BlizzCon رویداد بزرگی برای طرفداران بازی‌های شرکت بلیزارد بوده زیرا در این نمایشگاه غرفه‌های جذابی برای عناوین این شرکت ایجاد شده و می‌توان از نزدیک از آن‌ها بازدید داشت. گذشته از آن، افراد می‌توانند جدیدترین محصولات Blizzard را پیش از انتشار نیز تجربه کنند. بلیزارد اعلام کرد سری بازی‌های Diablo در نمایشگاه امسال حضور پیدا می‌کنند. این شرکت می‌گوید برنامه  Diablo: Whats Next در روز ۲ نوامبر یا ۱۱ آبان آغازگر این رویداد خواهد بود. در روز ۳ نوامبر یا ۱۲ آبان نیز شاهد برگزاری برنامه Diablo: World and Q&A خواهیم بود.

حضور بازی Diablo در BlizzCon 2018

جزئیات نمایشگاه BlizzCon 2018 اعلام شد

بلیزارد اعلام کرده که برنامه Whats Next شامل عناوین World of Warcraft ، Hearthstone ، Overwatch و Heros of the Storm در روز نخست برپایی رویداد می‌شود. همچنین برای بازی‌های سبک RTS نیز برنامه ویژه‌ای برگزار می‌شود تا طرفداران درباره آینده این سری عناوین اطلاعاتی کسب کنند. همچنین مسابقات Overwatch نیز در این رویداد تا مرحله فینال برپا می‌شود. گفتنی است برای دیگر بازی‌ها نیز مسابقاتی برگزار می‌شود و این رویداد از ۲ نوامبر یا ۱۱ آبان در Anaheim Convention Center ایالات متحده به مدت دو روز برپا خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  استودیو بلیزارد روی پروژه جدیدی از بازی Diablo کار می‌کند

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`