بازی جدید بلیزارد
بازی جدید بلیزارد

شایعه: بازی جدید بلیزارد یک شوتر اول شخص است

ظاهرا استودیوی بلیزارد درحال کار بر روی بازی جدیدی است و این بازی هیچ ارتباطی با دنیای Warcraft ندارد؛ متاسفانه! طبق شایعات، بازی جدید بلیزارد یک شوتر اول شخص خواهد بود که درست مانند Overwatch تجربه‌ای آنلاین و چند نفره را ارائه می‌دهد. با جزئیات بیشتری از این خبر در ادامه همراه وب‌سایت نقطه نو باشید.

مدت‌ها پیش خبری منتشر شد منبی بر این که استودیوی بلیزارد درحال کار بر روی پروژه جدیدی است. پروژه‌ای که احتمالا حسن ختام این استودیوی محبوب در نسل هشتم خواهد بود. حالا و طبق شایعاتی که حول بازی جدید بلیزارد شکل گرفته، ظاهرا این پروژه یک شوتر اول شخص خواهد بود و این‌بار نیز بلیزارد قرار است یک تجربه آنلاین و چند نفره را ارائه کند. این اطلاعات برای اولین بار طی فراخوانی که بلیزارد منتشر کرد پیدا شد. در متن این فراخوان از کسانی که پیش‌تر بر روی بازی‌هایی با متای بالای ۹۰ کار کرده بودند و تجربه‌ای در ساخت بازی‌های شوتر داشته‌اند دعوت به همکاری شده بود.

طبق شواهد موجود ظاهرا بازی جدید بلیزارد مراحل اول توسعه خود را سپری می‌کند. همچنین صرفا در حد  شایعه می‌دانیم که این بازی یک تجربه شوتر اول شخص خواهد بود و جنبه‌های رقابتی و مبارزه‌ای در آن وجود دارد. علاوه‌بر آن تایید شده است که بازی جدید بلیزارد از سیستم انیمیشنی نسل جدید این کمپانی بهره می‌برد. به هر ترتیب ظاهرا تا تاریخ انتشار این بازی فاصله نسبتا زیادی وجود دارد و از آن جایی که بلیزارد معمولا بازی‌هایش را در فاصله زمانی کمتر از یک سال با تاریخ انتشارش معرفی می‌کند، احتمالا به این زودی‌ها شاهد انتشار اطلاعاتی از بازی جدید بلیزارد نخواهیم بود. در هر حال شما نیز می‌توانید نظراتتان را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید :  نیل دراکمن: مخاطبان The Last of Us Part 2 را سرافراز خواهیم کرد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`