بازی Bless Unleashed معرفی شد

به گزارش وبسایت Polygon، شرکت Bandai Namco امروز عنوان Bless Unleashed را برای ایکس باکس وان معرفی کرد که یک اثر MMO و رایگان می‎باشد و اولین عنوان این ناشر بر روی یک کنسول است. شرکت Bandai Namco از ناشران معروف دنیای بازی‎های ویدئویی است که عناوین ارزشمندی داشته و آنان را برای پلتفرم‎های مختلف عرضه کرده است. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

بازی Bless Unleashed در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد و بر اساس آن چه شرکت Bandai Namco اعلام کرده است، این بازی جهانی رام نشده را با گذشته‎ای حائز اهمیت به نمایش می‎گذارد و در ساخت آن بازیکنان ماهر عناوین MMO در نظر گرفته شده است. Bless Unleashed توسط استدیو Round 8 کره‎ای سازنده بازی Bless Online توسعه داده می‎شود. عنوان مذکور مدتی قبل در ماه می بر روی سیستم Early Access پلتفرم Steam قرار گرفت. همچنین اعلام شد که Bless Unleashed با موتور قدرتمند Unreal Engine 4 ساخته می‎شود. بازی ۵ کلاس مختلف را برای بازیکنان قرار داده است تا آنان را انتخاب کرده و قدرت‎های خود را از طرایق مختلف افزایش دهند. بازی شامل حالت‎های همکاری و نیز رقابتی (PvP) در بخش آنلاین خود می‎شود. بازیکنان در Bless Unleashed با جانوران افسانه‎ای و قدرتمند روبرو شده و باید در طی ماجراجویی‎های‎شان آنان را از میان بردارند. بخشی از سخنان یکی از کارکنان Bandai Namco را در زیر مطالعه می‎فرماید:

هر بخش از بازی Bless Unleashed، از مبارزه گرفته تا داستان و درخت پیشرفت مهارت‎ها، به طور کاملاً ویژه و دقیقی ساخته شده است تا شاهد تجربه‎ای کامل از یک عنوان MMORPG جدید بر روی کنسول مایکروسافت باشیم.

از Bless Unleashed تصاویری نیز منتشر شده است که محیط آن، بخشی از مبارزات و موجودات آن را به نمایش می‎گذارد که در زیر می‎توانید آنان را مشاهده کنید:

بیشتر بخوانید :  منتظر هواپیماهای بیشتر در بازی Ace Combat 7 باشید

Bless Unleashed

در نهایت قابل یادآوری است که بازی Bless Unleashed در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ برای ایکس باکس وان منتشر می‎شود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`