بازخوردهای دریافت شده از بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 و تغییرات اعمال شده
بازخوردهای دریافت شده از بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 و تغییرات اعمال شده

بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 و بازخورد بازیکنان

بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 مدت کوتاهی است که شروع شده است و تاکنون تنها پلیر های کنسول پلی استیشن ۴ قابلیت دسترسی به آن را داشته‌اند. با این وجود استودیوی تریآرک از همین حالا فهرستی از بازخوردهایی از مردم دریافت کرده است را تهیه کرده. در این لیست تغییرات و مسائل دیگری که در حال حاضر در حال بررسی آن‌ها می‌باشد آمده است. در ادامه با سایت نوین اسپات همراه باشید.

یکی از مشکلات واضح در این بتا این بود که برداشتن آیتم‌ها کمی کند به نظر می‌رسید که توسعه دهندگان این مورد را با به روزرسانی سرعت برداشتن آیتم‌ها، بر طرف خواهند کرد. با اعمال شدن این تغییرات از این پس اگر حتی به آیتم مورد نظر خود نگاه هم نکنید می‌توانید آن را بردارید. همچنین منوی Quick Equip نیز با برخی کارها تداخل داشت که این مشکل هم بر طرف خواهد شد.

این تغییرات امروز در ساعت ۱۰ AM PDT اعمال خواهند شد و بعد از آن اگر در منوی Quick Equip برای مدت ۵ ثانیه کاری انجام ندهید، این منو به صورت خودکار بسته خواهد شد. همچنین گزینه‌ی بستن خودکار در هنگام استفاده از Recon Car نیز به بازی اضافه خواهد شد. زره‌ها یکی دیگر از مشکلاتی هستند که به صورت مداوم از بتای چند نفره تا کنون در بازی وجود داشته‌اند و استودیوی تریآرک در حال حاضر در حال مطالعه‌ی تأثیرات آن در بازی است.

برای دانستن تمام بازخوردهای دریافتی و کارهایی که استودیوی تریآرک برای اعمال این بازخوردها قرار است انجام دهد می‌توان کمی پایین‌تر لیست کامل این موارد را ببینید. بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) برای کسانی که بازی را بر روی رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان پیش خرید کرده‌اند در دسترس قرار خواهد گرفت و روز بعد از آن یعنی در تاریخ ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) به صورت همگانی منتشر خواهد شد.

برداشتن آیتم‌ها: ما بازخوردهای فراوانی دریافت کردیم که به ما اطلاع می‌دادند که سرعت برداشتن آیتم‌ها از حد انتظار پایین‌تر است. ما با به روزرسانی بازی، سرعت برداشتن آیتم‌ها را به بیشترین حد ممکن خواهیم رساند تا با گلوله گذاری نیز تداخلی نداشته باشد و همچنین از این به بعد می‌توانید به سادگی بدون نگاه کردن به آیتم‌ها آن‌ها را بردارید. پلیر های رایانه‌های شخصی همچنین می‌توانند کلیدهایی را مشخص کنند تا به سرعت آیتم‌ها را بردارند. بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 این هفته برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منوی Quick Equip: برخی پلیر ها از انجام برخی کارها در هنگام باز بودن منوی Quick Equip، عاجز بودند. ما دو فیکس برای حل این مشکل زمان بندی کرده‌ایم که فردا حدود ساعت ۱۰ AM PT (سه شنبه) اعمال خواهد شد و به رفع این موضوعات کمک می‌کند: اگر به مدت ۵ ثانیه هیچ کاری انجام ندهید منوی Quick Equip به طور خودکار بسته خواهد شد و در هنگام استفاده از Recon Car از باز شدن آن جلوگیری می‌شود. منوی Quick Equip با فشردن جهت پایین  در دسته‌ی بازی شما بسته خواهد شد.

زره‌ها: درست مانند روزهای آغازین بتای بخش چند نفره، امروز هم بحث‌های زیادی درباره‌ی کاربرد زره در بتای Blackout را مشاهده می‌کنیم. ما در طول این بتا به دقت عملکرد زره را تحت نظر خواهیم گرفت.

شلیک کردن به دوستان: ما میدانیم که قابلیت Friendly Fire باعث می‌شود هم گروهی‌هایتان به صورت اشتباهی یا در شرایطی ناگوار یا حتی از روی قصد و غرض شما را بکشند. ما همیشه پیشنهاد می‌کنیم که هم گروهی‌های خود را عاقلانه انتخاب کنید اما ما همچنین کشته شدن هم گروهی‌ها را در این بتا تحت نظر خواهیم گرفت و سایر گزینه‌های موجود را بررسی خواهیم کرد. ما همچنین در حال جمع آوری اطلاعات کسانی هستیم که به هم گروهی‌های خود آسیب وارد می‌کنند و همچنین یک گروه امنیتی تشکیل داده‌ایم تا با کسانی که از روی قصد و غرض به هم گروهی‌های خود آسیب می‌زنند، برخورد شود. خوب بازی کنید!

به تازگی گیم پلی از این بخش نیز منتشر شده است که می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید :  نمرات و امتیازات Anthem منتشر شدند

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`