هر آن چه درباره‌ی بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 باید بدانید
هر آن چه درباره‌ی بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 باید بدانید

هر آن چه درباره‌ی بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 باید بدانید

بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 هفته‌ی آینده شروع خواهد شد و مطمئناً اطلاعات زیادی وجود دارد که دوست دارید درباره‌ی آن بدانید. طی چند روز گذشته استودیوی تریآرک و اکتیویژن به تدریج اطلاعاتی زیادی را از حالت Blackout  بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر کردند. در ادامه با وبسایت نوین اسپات همراه باشید.

این اولین باری است که در مجموعه‌ی Call of Duty حالت بتل رویال وجود خواهد داشت. اکنون تمام طرفداران مجموعه‌ی Call of Duty و دوستداران بازی‌های بتل رویال منتظر هستند تا ببیند تیم سازنده‌ی بازی چه چیزی برای ارائه به آن‌ها خواهد داشت.

در این پست قصد داریم جزئیاتی درباره‌ی چگونگی ورود به بتا، برنامه‌های آن، محتواها و دیگر موضوعات ارائه کنیم. همچنین بخش‌هایی به قسمت‌های مهم‌تر جزئیات بتای Blackout اختصاص داده شده است مانند تعداد پلیرها، زامبی‌ها، وسایل نقلیه و برخی از تغییراتی که منحصراً در Blackout به گیمپلی اعمال شده است.

چه زمانی بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 شروع خواهد شد؟

این بتا در تاریخ ۱۰ سپتامبر، دوشنبه صبح در ساعت ۱۰am PT در دسترس خواهد بود. در ابتدای عرضه، بتای Blackout تنها بر روی پلی استیشن ۴ در دسترس خواهد بود و این انحصار تا جمعه ۱۴ سپتامبر ادامه پیدا خواهد کرد. ساعت ۱۰am PT جمعه این بتا برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان نیز عرضه خواهد شد و پلیرها تا پایان برگزاری بتا به آن دسترسی خواهد داشت. همان‌طور که در بتای چندنفره‌ی معمولی این بازی هم دیدیم، پلیرهای رایانه‌های شخصی می‌توانند به صورت کاملاً رایگان این بتا را تجربه کنند. بتای نامحدود رایانه‌های شخصی در تاریخ شنبه ۱۵ سپتامبر در ساعت ۱۰am PT در Battle.net در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. تنها کاری که برای تجربه‌ی این بتا باید انجام دهید داشتن یک حساب Battle.net رایگان می‌باشد. اکتیویژن تا کنون برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان از بتای نامحدود حرفی نزده است.

چه زمانی بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 پایان خواهد یافت؟

بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ دوشنبه ۱۷ سپتامبر در ساعت ۱۰am PT به پایان می‌رسد. این موضوع برای تمام پلتفرم‌ها صادق است.

بیشتر بخوانید :  Call of Duty: Black Ops 4 همچنان در صدر

آیا می‌توان بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 را پیش بارگذاری کرد؟

بله قابلیت پیش بارگذاری برای پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان در دسترس خواهد بود. حتی اگر فایل‌های بتای اول بازی را از رایانه‌ی شخصی یا کنسول خود پاک نکرده باشید اکنون بخش اعظمی از فایل‌های این بتای جدید را دارید و لازم نیست دوباره آن‌ها را دانلود کنید. کسانی که بتای چندنفره را نصب کرده‌اند تنها کاری که باید انجام دهند دانلود یک پچ برای دسترسی به بتای Blackout است.

حجم بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 چه قدر است؟

بتای اول بخش چند نفره حجمی کمی بیش از ۳۱ گیگابایت داشت. با توجه به اینکه برای تجربه‌ی بتای Blackout باید یک پچ برای بتای اولیه دریافت کنید، احتمالاً حجم کلی این بتا اندکی بیشتر از ۳۱ گیگ خواهد بود.

چگونه می‌توان وارد بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 شد؟

بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 نامحدود نیست و همه‌ی پلیر ها نمی‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. تنها راه تضمین شده برای ورود به آن پیش خرید بازی در خرده فروشی‌ها یا به صورت دیجیتالی از طریق پلی استیشن استور، ایکس باکس استور و یا Battle.net برای رایانه‌های شخصی است. با پیش خرید بازی در خرده فروشی‌ها ژتونی دریافت خواهید کرد که می‌توانید از آن در سایت رسمی Call of Duty استفاده کنید و این سایت به شما کد ورود به بتای پلی استیشن ۴ یا ایکس باکس وان را خواهد داد.

اگر پیش خرید شما به صورت دیجیتالی از طریق PSN، Xbox Store و یا Bnet انجام شده باشد می‌توانید در زمان عرضه، این بتا را از طریق استور کنسول خود یا برنامه‌ی Bnet دانلود کنید. اگر دوست ندارید بازی را پیش خرید کنید می‌توانید در اینترنت به دنبال کسانی بگردید که ژتون خود را به صورت رایگان به دیگران اهدا می‌کنند. تریآرک در طول برگزاری بتای قبلی تعداد زیادی از کدهای بتا را در توییتر به کاربران اهدا کرد و همین اتفاق ممکن است برای بتای Blackout نیز دوباره تکرار شود.

اگر شما بتای چندنفره را تجربه کرده‌اید برای ورود به این بتا دیگر لازم نیست کاری انجام دهید. می‌توانید از کتابخانه‌ی خود این بتا را دوباره دانلود کنید یا اگر این بتا هنوز بر روی دستگاه شما نصب است، تنها منتظر انتشار پچی باشید که بتای کنونی شما را به بتای Blackout تبدیل خواهد کرد.

بیشتر بخوانید :  شایعه: Rockstar در حال توسعه‌ی چند عنوان مختلف می‌باشد

اکتیویژن هنوز درباره‌ی نامحدود شدن بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 بر روی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در آینده صحبتی نکرده است. همان‌طور که بالا‌تر هم اشاره شد رایانه‌های شخصی تنها پلتفرمی است که بتای نامحدود دارد.

سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 چیست؟

تریآرک هنوز حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 را اعلام نکرده است اما به احتمال زیاد همان مشخصات بتای چندنفره بر روی رایانه‌های شخصی برای این بتا نیز صدق کند. سیستم پیشنهادی بتای چند نفره را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

حداقل سیستم مورد نیاز بتای چندنفره‌ی Black Ops 4

سیستم عامل: ویندوز ۷ ۶۴ بیتی یا بالاتر

پردازنده: Intel Core i5 2500k یا معادل AMD

فضای هارد: ۲۵ گیگ

کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 660 2GB / GTX 1050 2GB یا AMD Radeon HD 7850

دایرکت ایکس: کارت گرافیک سازگار با نسخه‌ی ۱۱٫۰ یا معادل آن

شبکه: اتصال اینترنت پهن باند

کارت صدا: سازگار با دایرکت ایکس

سیستم پیشنهادی بتای چندنفره‌ی Black Ops 4

سیستم عامل: ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی

پردازنده: Intel Core i7 4770k یا معادل AMD

فضای هارد: ۲۵ گیگ

کارت گرافیک: ۹۷۰Nvidia GeForce GTX / GTX 1060 6GB یا AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580

دایرکت ایکس: کارت گرافیک سازگار با نسخه‌ی ۱۱٫۰ یا معادل آن

شبکه: اتصال اینترنت پهن باند

کارت صدا: سازگار با دایرکت ایکس

چه محتوایی در بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 وجود خواهد داشت؟

با توجه به اینکه بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 در سبک بتل رویال است، تنها یک نقشه در آن وجود خواهد داشت. این نقشه بزرگ‌ترین نقشه‌ای است که تا کنون در مجموعه‌ی Call of Duty دیده شده است هرچند در آن بسیاری از مکان‌هایی از بازی‌های قبلی تریآرک که موردعلاقه‌ی طرفداران بود مانند Nuketown و Turbine و… دوباره مدل‌سازی شده‌اند.

بیشتر بخوانید :  اسامی نقشه‌های Call of Duty : Black Ops 4 مشخص شد

تریآرک اعلام کرده است که چندین شخصیت قابل بازی در این بتا وجود خواهد داشت و این شخصیت‌ها تنها در مدل ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند اما ممکن است کاراکتر شما شبیه Mason یا یکی از هیرو های زامبی‌ها شود. بتای Blackout همچنین چندین شخصیت دارد که مخصوص این بتا هستند.

به جز این، سلاح‌ها و ابزار زیادی برای پیدا کردن و به کار بردن در بازی وجود دارد. در Blackout چهار وسیله‌ی نقلیه؛ از جمله هلیکوپتر وجود خواهد داشت. از تمام آن‌ها می‌توان برای جابجایی یا گشت زنی استفاده کرد اما کامیون به شما اجازه‌ی انبار کردن مهمات برای استفاده‌های بعدی را خواهد داد.

Blackout از ۸۰ بازی باز در بتا پشتیبانی خواهد کرد و ممکن است این عدد در زمان عرضه تغییر کند. همچنین می‌توانید به صورت تک‌نفره، با یکی از دوستان یا به صورت ۴ نفره آن را بازی کنید. می‌توانید در این حالت ۲ سلاح اصلی حمل کنید و به دنبال آیتم‌های مختلف دیگری بگردید. تمام پلیر ها با یک چاقو وارد بازی می‌شود تا اگر نتوانستند به سرعت سلاحی پیدا کنند، بی دفاع نباشند. زامبی‌ها نیز می‌توانند دوباره به بازی برگردند. اما بازگشت آن‌ها تنها در مکان‌های خاصی صورت می‌گیرد. کشتن زامبی‌ها ممکن است به شما آیتم‌هایی با کمیابی rare بدهد.

آیا اشتراک پلی استیشن پلاس/ ایکس باکس لایو گولد برای تجربه‌ی بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 نیاز است؟

برای تجربه‌ی این بتا بر روی پلی استیشن ۴ نیازی به داشتن اشتراک پلی استیشن پلاس نیست هرچند برای ایکس باکس وان باید عضویت فعال ایکس باکس لایو گولد داشته باشید.

آیا پیشرفت‌هایی که در بتای Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 صورت گرفته است بعدها به نسخه‌ی اصلی بازی منتقل خواهد شد؟

خیر، تمام آپگریدها و پیشرفت‌هایی که در نسخه‌ی بتا داشته‌اید از بین خواهد رفت و در زمان عرضه همه‌ی پلیر ها از یک نقطه شروع خواهند کرد.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۰ مهر ۹۷) برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`