درجه بندی بازی Black Ops 4 مشخص شد
درجه بندی بازی Black Ops 4 مشخص شد

درجه بندی بازی Black Ops 4 مشخص شد

بازی Black Ops 4 به علت بالا بودن سطح خشونت از جمله بازی‌هایی نیست که محبوب بچه‌ها باشد. اخیراً نمره ESRB این بازی نیز منتشر شد و این نمره تاییدی این ادعا را تایید می‌کند. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

بازی Black Ops 4 به تازگی درجه M را در نظام درجه بندی بازی‌ها (ESRB) دریافت کرده است. این درجه بندی مشخصاً بیان می‌کند که این بازی برای بزرگسالان طراحی شده است. در درجه بندی اطلاعات جالبی نیز وجود دارد. به طور مثال در درجه M بازی‌ها دارای تعداد زیادی حرف‌های رکیک هستند، گیم پلی این نوع بازی‌ها عموماً دارای نبردهای با اسلحه است که منجر به بالا رفتن خشونت در آن‌ها می‌شود.

این درجه بندی در بازی Black Ops 4 با بخش زامبی‌ها به اوج خود می‌رسد. زامبی‌ها انسان‌هایی مرده هستند که از گور برخواسته‌اند و در برخی اوقات زخم‌هایی دارند یا تکه‌هایی از بدنشان ناقص است. در خلاصه درجه بندی این بازی آمده است که:

این بازی در سبک اول شخص و شوتر است و بازیکنان در آن می‌توانند به صورت چند نفره در فضایی نظامی و فانتزی بازی کنند. بازیکنان از هفت‌تیرها، اسلحه‌های اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، شاتگان و پرتاب کننده نارنجک استفاده می‌کنند تا سربازان دشمن و موجی از زامبی‌ها را از بین ببرند. برخی از این اسلحه‌ها می‌توانند منجر به قطع عضو شوند و لکه‌های خون بر روی زمین به جای بگذارند.

با توجه به توصیفات این نظام درجه بندی بازی‌ها به نظر می‌رسد که بخش زامبی‌های بازی Black Ops 4 همان چیزی است که همه از آن انتظار دارند. خبر خوش برای طرفداران سری بازی‌های Call of Duty این است که بازی Black Ops 4 بیست و یکم اکتبر (۲۹ مهر) برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. اخیراً، اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شده است.

بیشتر بخوانید :  Godfall مخلوطی از عناوین Dark souls و Destiny و Monster Hunter World خواهد بود

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`