Black Ops Pass برای بازی Black Ops 4 معرفی شد
Black Ops Pass برای بازی Black Ops 4 معرفی شد

Black Ops Pass برای بازی Black Ops 4 معرفی شد

شرکت اکتیویژن به تازگی درباره محتواهای اضافی Black Ops 4 اطلاعاتی ارائه داده است. به گفته این شرکت بازی Black Ops 4 دارای سیزن پسی به نام Black Ops Pass خواهد بود.

به گفته اکتیویژن Black Ops Pass یک رویکرد جدید پس از انتشار بازی برای گیمرها خواهد بود. ظاهرا رویکرد جدید اکتیویژن محتواهای متعددی را دربرگرفته که نسبت به نسخه های پیشین بیشتر است.

به نظر می رسد این شرکت به جای آن که پک های نقشه را جداگانه منتشر کند، نقشه های چندنفره و گسترش دهنده بخش زامبی را در پک هایی با محتواهای متعدد منتشر خواهد کرد.

گفته شده Black Ops Pass  شامل ۴ گسترش دهنده بخش زامبی، ۱۲ نقشه بخش چندنفره، چهار شخصیت اختصاصی Blackout می باشد. گذشته از آن خریداران Black Ops Pass  از پاداشی که گسترش دهنده بخش زامبی به نام Classified بوده، برخوردار خواهند شد.

به گفته اکتیویژن Black Ops 4 رویدادهای جذابی را برای بازیکنان خواهد داشت تا در کنار این عنوان لذت فراوانی ببرند. Black Ops Pass در کنار نسخه‌های منحصربفردی چون Digital Deluxe Edition با قیمت ۹۹ دلار، Digital Deluxe Enhanced Edition با قیمت ۱۲۹ دلار و Pro Edition منتشر خواهد شد.

تاریخ انتشار Black Ops Pass دقیقا مشخص نیست و حتی اکتیویژن نیز اشاره ای به آن نداشته است. احتمالا تنها کسانی از آن بهره خواهند برد که نسخه های منحصربفرد بازی را خریداری کنند.

به هر حال در کنفرانس E3 2018 سونی احتمالا این شرکت جزئیات بیشتری در اختیار بازیکنان و طرفداران قرار خواهد داد.

بیشتر بخوانید :  ۱۵ نکته که قبل از انجام بازی Call of Duty: Black Ops 4 باید بدانید

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`