جمعه سیاه
جمعه سیاه

خریدهای میلیاردی در جمعه سیاه سال ۲۰۱۸

به طور معمول در زمان تخفیفات جشن روز شکرگذاری، فروش بازی‌های دیجیتالی و پرداخت‌های درون برنامه‌ای افزایش بیشتری پیدا می‌کنند. حال به تازگی وبسایت SuperData آخرین گزارش خود از حراج جمعه سیاه را منتشر کرده است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

طبق گزارش منتشر شده، فروش بازی‌های دیجیتالی نسبت به سال پیش ۱۴ درصد افزایش یافته است. این افزایش خرید در روز جمعه سیاه را می‌توان به دو دلیل افزایش تخفیفات و عرضه بازی‌های بزرگی نظیر Call of Duty: Black Ops 4 و Red Dead Redemption 2 دانست. در مجموع، در سرتاسر دنیا، درآند کنسول‌ها نزدیک به یک میلیون دلار رسیده است که نسبت به جمعه سیاه سال گذشته ۲۴ درصد افزایش داشته است. فروش بازی‌های مربوط به کامپیوتر نیز به ۵۹۰ میلیون دلار رسید که این آمار نیز نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد افزایش یافته است.

خریدهای درون برنامه‌ای که شامل خرید پوسته‌ها و لوت باکس‌ها می‌شود نیز نسبت به سال‌های گذشته افزایش داشته است. بازی Fortnite به طور خاص در زمان جمعه سیاه توانسته ۶۴ میلیون دلار درآمد داشته باشد. تنها در آمریکا، پرداخت‌های درون برنامه‌ای نسبت به سال ۲۰۱۷ در حدود ۸۰ درصد افزایش پیدا کرده است. طبق گزتحقیق انجام گرفته توسط وبسایت SuperData، تقریباً ۴۲ درصد بازیکنان بازی‌ها را به صورت دیجیتال خریداری می‌کنند و این در حالی است که ۲۷ درصد ترجیح می‌دهند بازی‌ها را به صورت فیزیکی خریداری کنند.

بیشتر بخوانید :  Devolver از My Friend Pedro رونمایی کرد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`