Biomutant
Biomutant

نمرات و خلاصه نقدهای Biomutant

بازی های مرتبط

تا انتشار رسمی Biomutant مدت زمان بسیار کمی باقی مانده است. به زودی می‌توانیم در دنیای وسیع و منحصر به فرد بایومیتونت غرق شویم. همانطور که میدانید، ناشران، نسخه ویژه ای از عناوین را زودتر از تاریخ انتشار، در دسترس منتقدان قرار می‌دهند تا آنها بتوانند نظراتشان را راجع به بازی به اشتراک بگذارند. در این پست لیست برخی از نمرات و همچنین بعضی از خلاصه نقدهای عنوان مذکور را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم که خبر از یک بازی خوش ساخت را می‌دهند. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

نمرات Biomutant ضد و نقیض بوده اند. تا به این لحظه، 41 نقد از بازی منتشر شده است. 17 منتقد رضایت کافی از بازی داشته‌اند و آن را یک اثر در خور قلمداد کرده اند و 19 منتقد دیگر، مشکلاتی در بازی یافت کرده اند. همچنین 5 منتقد بازی را یک اثر ضعیف قلمداد کرده اند. میانگین نمرات بازی در وب سایت متاکریتیک (پلتفرم کامپیوترهای شخصی با بیشترین تعداد نقد و بررسی) به عدد 68 رسیده است. اما توجه شما عزیزان را به لیست برخی از نمرات جلب می‌نمایم:

  • Game Informer – 6.5
  • Gamespot – 6
  • PushSquare – 4
  • PressStart – 5.5
  • Destructoid – 8
  • VideoGamer – 7
  • Wccftech – 7
  • TrueAchievements – 7
  • PCGamesN – 5
  • Stevivor – 6

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت  Noisy Pixel

نمره‌ی اعطا شده: 9/10

عنوان Biomutant موفق شده تا به خوبی خود را معرفی کند و به مخاطبانش، گزینه‌های بسیار زیادی برای شخصی سازی و همچنین یک دنیای بزرگ و منحصر به فرد برای گشت و گذار، ارائه دهد. نکات قوت این اثر، سبب شده که آن را به تمام طرفداران بازی‌های نقش آفرینی و ماجراجویی، پیشنهاد دهیم. اما موضوعی در این میان وجود دارد: هرچه بیشتر در دنیای بایو میوتنت به گشت و گذار می پردازید، متوجه می‌شوید که بسیاری از موارد، پتانسیل بهتر شدن داشتند. همچنین با گذشت زمان، برخی از مأموریت‌ها جذابیت خود را از دست می‌دهد. با تمام این اوصاف، Biomutant یک ماجراجویی شگفت انگیز با ویژگی های دوست داشتنی و گیم پلی منحصر به فرد می باشد.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت We Got This Covered

نمره‌ی اعطا شده: 9/10

بدون شک می‌توان گفت که Biomutant یکی از برترین و قابل ستایش‌ترین بازی های سال ۲۰۲1 تا به امروز است. توسعه‌دهندگان موفق شده اند تا دنیایی عظیم و وسیعی را طراحی کنند که مخاطب را به گشت و گذار و جستجو دعوت می‌کند و تمام اعمالش را با پاداش ، پاسخ می‌دهد. همچنین سیستم مبارزه‌ی بازی نیز بسیار لذت بخش طراحی شده. از دیگر نقاط قوت بازی می‌توان به گزینه‌های بسیار زیاد برای شخصی سازی و سیستم ساخت و ساز استاندارد خوب، اشاره کرد.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Shacknews

نمره‌ی اعطا شده: 8/10

عنوان Biomutant به منزله‌ی یک ساخته‌ی موفق به شمار می‌رود. هرچند که برخی از ایده‌های این اثر از جذابیت چندانی برخوردار نیستند اما باید به این موضوع اشاره داشت که موارد دوست داشتنی متعددی در دنیای پر جزئیات بایومیوتنت یافت می‌شوند. سیستم مبارزه و روایت داستان، به گونه‌ای طراحی شده که تجربه‌ی تمام بازی کنندگان از این عنوان، متفاوت باشد. در انتها باید بایومیوتنت را به عنوان یک نقش آفرینی دوست داشتنی معرفی کرد.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Multiplayer.it

نمره‌ی اعطا شده: 7.5/10

بدون شک می‌توان گفت که تک تک اعضای تیم سازنده، برای افزایش کیفیت بازی و توسعه‌ی یک محصول مقبول، تمام تلاششان را کرده اند. چنین امری تحسین برانگیز است اما Biomutant تا تبدیل شدن به یک بازی کامل و بی‌نقص، راه درازی دارد. به نظر می‌رسد که برخی از ایده‌های اولیه، بیش از حد برای این اثر بزرگ بودند.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت GameSkinny

نمره‌ی اعطا شده: 7/10

به صورت کلی می‌توانم بگویم که از تجربه‌ی Biomutant لذت بردم. دنیای بازی توانست من را به سمت خود جلب کند تا گوشه به گوشه‌ی آن را بگردم. شاید در برخی از موارد، دلیل خاصی برای گشت و گذار در دنیای بازی نداشتم اما به صورت بی اراده به انجام این کار می پرداختم. توسعه‌دهندگان برای ساخت بازی، از آثار محبوب و بزرگ الهام گرفته‌اند. حسی به من می‌گوید که مشکلاتی مانند بودجه و شیوع ویروس کرونا و محدودیت های زمانی، موانعی را برای توسعه دهندگان به وجود آوردند تا آنها نتوانند از نهایت پتانسیل، استفاده نمایند.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Wccftech

نمره‌ی اعطا شده: 7/10

می‌توان عنوان Biomutant را به منزله یک اکشن نقش آفرینی سرگرم کننده با اتمسفری دوست داشتنی و المان های نقش آفرینی فوق العاده، معرفی کرد. متاسفانه المان های مربوط به سبک جهان باز، به خوبی در بازی گنجانده نشده و همچنین سیستم مبارزات این اثر دارای مشکلاتی است. به هر حال باید به این موضوع اشاره کرد که بازی در اکثر اوقات سرگرم کننده می‌باشد و همچنین ایده‌های جالبی در پیکره‌ی کلی بایومیوتنت یافت می‌شود. در نهایت باید گفت که بازی نتوانسته در بسیاری از زمینه‌ها از حریفان خود سبقت بگیرد و شاید این موضوع، بایومیوتنت را به یک بازی فراموش شدنی تبدیل کند.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Areajugones

نمره‌ی اعطا شده: 6.5/10

عنوان Biomutant سعی داشته تا المان‌های عناوینی همچون ویچر ۳ و یا نسخه‌های اخیر اساسینز کرید را در خود بگنجاند اما این امر با بودجه بسیار کمتر صورت گرفته. بدون شک می‌توان گفت که دنیای بایومیوتنت بسیار جذاب طراحی شده اما مشکلاتی از قبیل گیم‌پلی تکراری و کمبود تنوع در ساختار دشمنان و سیستم پیشروی نه چندان جالب و داستان خسته کننده، به تجربه‌ی کلی آسیب رسانده است.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت VGC

نمره‌ی اعطا شده: 4/10

در نگاه اول،به نظر می‌رسد که Biomutant تمام ویژگی های لازم برای یک بازی موفق در ژانر اکشن نقش آفرینی با محیط باز را در خود گنجانده اما با پیشروی در روند بازی متوجه می‌شوید که این موارد به درستی در پیکره‌ی گیم پلی، جای نگرفته‌اند. سیستم مبارزات بازی به اندازه‌ای جذاب طراحی نشده که مخاطب را هیجان‌زده نگاه دارد. بسیاری از ایده‌ها پرداخت نشده‌اند. بایومیوتنت پتانسیل زیادی برای تبدیل شدن به یک اثر دوست داشتنی داشت اما شاهد هدر رفتن این پتانسیل هستیم.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Gamer.no

نمره‌ی اعطا شده: 4/10

می‌توان گفت که Biomutant یک پروژه بسیار جاه طلبانه به شمار می‌رود اما متاسفانه نتوانسته در هیچ زمینه‌ای به خوبی عمل کنند.

اما اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بازی را دارید، ادامه‌ی مطلب را مطالعه نمایید:

 

بایومیوتنت مخلوطی از ایده های مختلف عناوین صاحب سبک و جزئیات منحصر به فرد و همچنین جلوه های بصری چشم نواز می باشد. بازی در ژانر اکشن نقش آفرینی همراه با المان های ماجراجویی توسعه می‌یابد. هنگامی که Biomutant به صورت رسمی معرفی شد، توانست نظر قشر خاصی از بازی کنندگان را جلب نماید. پس از معرفی بازی، بارها شاهد تاخیر در تاریخ انتشار آن بودیم. در حقیقت قرار بود که در سال ۲۰۱۹ به تجربه این عنوان بپردازیم.

اولین موضوعی که در Biomutant با آن برخورد می کنید، ساخت شخصیت است.به صورت کلی شش قبیله مخصوص در بازی وجود دارند. شما می‌توانید به انتخاب خود به هر یک از آن ها بپیوندید و از ویژگی‌های منحصر به فردی که هر قبیله و عضو شدن در آن به شما ارائه می دهند، استفاده کنید. Biomutant دارای المان های نقش آفرینی بسیار پررنگی است. هنگامی که شخصیت خود را می سازید، می‌توانید تغییرات به وجود آمده را مشاهده کنید. برای مثال شما قادر نیستید که یک جنگجوی بسیار قدرتمند با Intelegnce بالا بسازید. انتخاب سلاح در ابتدای بازی نیز از اهمیت بسیار فراوانی برخوردار می‌باشد. البته این موضوع را در بازی های نقش آفرینی دیگر نیز مشاهده کرده‌ایم اما ویژگی های منحصر به فرد بایومیوتنت ، این بخش را خاص تر می کنند. برخی از لوکیشن‌های Biomutant دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. برای مثال برخی از لوکیشن ها از هوای سردی برخوردار می باشند و یا برخی دیگر داره هوای مسمومی هستند. برای اینکه وارد یک لوکیشن با آب و هوای سرد شوید، نیاز به یک ژاکت گرم دارید و یا برای ورود به لوکیشن های سمی، ملزم به ساخته ماسکی برای تنفس می باشید. می توانید تجهیزات خود را بر روی دکمه های مختلف D Pad کنترل قرار دهید و به سرعت آنها را تعویض نمایید. دنیای Biomutant یک دنیایی آخرالزمانی است. باس فایت های متعددی در بازی وجود دارند که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را خواهند داشت و روش مبارزه با آنها متفاوت است.

مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. عنوان Biomutant در تاریخ ۲۵ می ماه سال ۲۰۲۱ مصادف با چهارم خرداد ماه سال ۱۴۰۰ بر روی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. تمام اخبار مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Biomutant از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدیدی از گیم پلی Biomutant منتشر شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`