Beyond Good and Evil 2

ساخت Beyond Good and Evil 2 با مشکلات جدی روبرو است

بازی های مرتبط

همانطور که می‎دانید، عنوان Beyond Good and Evil 2 به مدت 8 سال در دست ساخت است. در این مدت، شرکت Ubisoft هیچ جزئیات، اسکرین شات، نمایش و یا حداقل گزارشاتی از روند توسعه منتشر نکرده است. همین مسئله، به خودی خود بسیار عجیب است! سال قبل نیز سازنده آن به دلیل اتهامات سوء مدیریت، از این شرکت جدا شد که همین مسئله، تاثیرات منفی بر روی مراحل توسعه این بازی گذاشت. وضعیت این بازی، به هیچ وجه مشخص نیست و شرکت Ubisoft نیز اطلاعات خاصی از آن منتشر نمی‎کند. معلوم نیست که این پروژه جاه طلبانه کنسل شده یا همچنان مراحل توسعه را می‎گذراند. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

آقای «تام هندرسون» (Tom Henderson) که منبع قابل اعتمادی است، اظهار داشته که اطلاعات جدیدی در رابطه با این بازی به دست‎شان رسیده است. متاسفانه، بعد از جدایی سازنده آن، مراحل توسعه بازی به مشکل برخورده و مسیر منظم و مرتبی ندارد. از طرف دیگر، این عنوان با برنامه‎ای که شرکت Ubisoft برای آینده خود در نظر گرفته، تطابق ندارد. این شرکت تصمیم دارد فرنچایزهای معروف خود همچون Far Cry و Assassin’s Creed را به سمت آنلاین شدن سوق دهد ولی بازی Beyond Good and Evil 2 اثری متمرکز بر روی بخش تک نفره است. این عنوان، به طور رسمی کنسل نشده است ولی بسیاری از توسعه دهندگان، حدس می‎زنند زمان کمی تا اعلام رسمی کنسل شدن آن، باقی مانده است.

البته، بهتر است این اظهارات را تا زمان تاییدیه رسمی، بیش از یک شایعه، در نظر نگیرید. اما این مسئله که مراحل توسعه Beyond Good and Evil 2 با مشکل روبرو شده است، قطعی و تایید شده می‎باشد. سازنده بازی، ممکن است مدیریت مناسبی نداشته باشد اما این اثر و جهان آن، ساخته ذهن وی بوده و تصور این که کس دیگری این پروژه را به دست گرفته و بتواند به خوبی مدیریت کند، سخت است. بهتر بود پس از جدایی سازنده از شرکت Ubisoft، این بازی کنسل می‎شد.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: بازی Dustborn معرفی شد + تاریخ انتشار

پلتفرم‎های مقصد و حتی تاریخ انتشار احتمالی Beyond Good and Evil 2 نیز ذکر نشده و نامشخص است. امیدواریم وضعیت این بازی، به زودی مشخص شود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`