توضیحات شرکت بتسدا پیرامون انتخاب بازیکن در بتا عمومی بازی Fallout 76
توضیحات شرکت بتسدا پیرامون انتخاب بازیکن در بتا عمومی بازی Fallout 76

توضیحات شرکت بتسدا پیرامون انتخاب بازیکن در بتا عمومی بازی Fallout 76

شرکت بتسدا در جریان نمایشگاه E3 و کنفرانس خود از بازی Fallout 76 رونمایی کرد. عنوانی که با اعلام آن موجی از شادی را به دنبال داشته و در نسخه جدید باید تجربه جالب توجهی داشته باشیم.

به تازگی این شرکت توضیحاتی پیرامون بتا عمومی و ویژگی‌های آن داده است. البته کاربران نسخه XBOX ONE پیش از سایر پلتفرم‌ها به بتا دسترسی خواهند داشت زیرا در محتویات بازی Fallout 76 انحصاری XBOX ONE است.

براساس آخرین گزارش‌ها بخش selection برای بتا در ماه اکتبر آغاز می‌شود و بازیکنان با پیش خرید بازی Fallout 76 می‌توانند زودتر از دیگر بازیکنان به بتا دسترسی پیدا کنند. پیت هاینز مدیر بازاریابی بتسدا به تازگی در توییتر خود جزئیات جدیدی آشکار کرد. به گفته هاینز پیش از آغاز بتا کامل، ممکن است جهت تست یا آزمایش بتا کوچکی دردسترس قرار گیرد تا بازیکنان به تجربه آن پرداخت و آشنایی پیدا کنند.

تجربه بتا کامل Fallout 76

بازیکنان در بتا کامل به شکل تصادفی انتخاب خواهند شد و در این بین ابتدا باید به تجربه نسخه کوچک‌تر پرداخت تا شانس تجربه بتا بزرگتر به دست آید. تاکنون بتسدا جزئیات مختلفی درباره Fallout 76 ارائه داده که نشان می‌دهد در نسخه موردبحث داستان ۲۰ سال قبل از نسخه چهارم است.

این موضوع سردرگمی را برای بازیکنان به دنبال داشته که در این بین پیت هاینز مدیر بازاریابی بتسدا در توییتی روشن کرد که هر فردی می‌تواند در بتا کامل روی پلتفرم خود هنگام آغاز بتا حضور داشته باشد.

اما در بحث random selection یا انتخاب تصادفی بازیکنان به انجام بتایی می‌پردازند که قبل از انجام بتا کامل آن را تجربه می‌کنند. بتا بزودی دردسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید :  Starfield

Fallout 76 در ۱۴ نوامبر یا ۲۳ آبان برای PS4، PC و XBOX ONE منتشر خواهد شد.

 

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`