بتسدا برای معرفی عنوان جدیدی از Fallout برنامه دارد
بتسدا برای معرفی عنوان جدیدی از Fallout برنامه دارد

بتسدا برای معرفی عنوان جدیدی از Fallout برنامه دارد

شرکت بتسدا یکی از کمپانی‌های مطرح ناشر بازی‌های AAA محبوبی چون سری بازی‌های Fallout می‌باشد. به تازگی این شرکت در صفحه رسمی توییتر خود به شکل غیرمستقیم اشاره‌ای به عنوان جدیدی از سری بازی‌های Fallout داشته است. در صفحه توییتر این شرکت با جمله Please Stand By از کاربران درخواست کرده تا منتظر خبری بزرگ باشند و احتمالا در E3 2018 این ناشر برنامه‌ای برای معرفی عنوان جدید دارد.

آخرین بازی فرنچایز Fallout تحت عنوان Fallout 4 معرفی شد و از آنجایی که مدت زمان طولانی از عرضه آن نمی‌گذرد، بعید به نظر می‌رسد به این زودی‌ها نسخه جدید دیگری را شاهد باشیم. این کمپانی همیشه وقفه‌ای را بین نسخه‌های مختلف فرنچایز خود قائل می‌شود بنابراین بسیار زود است شاهد رونمایی نسخه جدید فرنچایز محبوب آخرالزمانی Fallout باشیم. این احتمال وجود دارد بسته الحاقی بزرگی برای Fallout 4 رونمایی شود. بسیار زود است اگر بتسدا بخواهد از Fallout 5 که مدت زمان کوتاهی از انتشار نسخه پیشین می‌گذرد، رونمایی کند. احتمالا باید شاهد نسخه ریمستر Fallout 3 یا بسته الحاقی بزرگی برای نسخه پیشین یعنی Fallout 4 باشیم.

دقیقا مشخص نیست برنامه بتسدا برای فرنچایز Fallout چیست اما انتظار داریم عنوان جدیدی باشد و موجب هیجان طرفداران شود. این شرکت هر سال E3 با معرفی عناوین جدید خود لذت طرفداران را رقم زده و احتمالا در سال جاری نیز اخبار بزرگی را شاهد خواهیم بود. البته این موضوع تنها شامل بتسدا نخواهد شد و شرکت‌های دیگری هم هستند که برنامه هیجان‌انگیزی را برای کنفرانس E3 2018 خود دارند. شاید شاهد نسخه جدید Fallout: New Vegas باشیم یا آن که یک اسپین آفی توسط بتسدا رونمایی شود و نسخه جدید به شمار نرود. دقیقا مشخص نیست این عنوان جدید چه خواهد بود و تنها می‌توان درباره آن پیش بینی‌هایی داشت.

بیشتر بخوانید :  شایعه : PS5 Pro به همراه PS5 عرضه خواهد شد

Fallout جدید با دنیای آخرالزمانی متفاوت

جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا کمپانی بتسدا بزودی این عنوان را معرفی کند. تا پیش از رونمایی می‌توان هر پیش بینی درباره اعلام جدید داشت اما با توجه به اشاره شرکت به عنوانی از سری بازی‌های آخرالزمانی Fallout ، کمی دشوار است تا پیش بینی درستی داشت، زیرا نسخه چهارم پیشتر منتشر شد و معرفی نسخه ۵ از محالات است. زیرا بتسدا هیچ گاه دوره زمانی کوتاهی برای نسخه‌های جدید عناوین خود نداشته و Fallout نیز یکی از آنها محسوب می‌شود. انتظار داریم در کنفرانس E3 2018 بتسدا شاهد رونمایی عناوین مختلفی باشیم که بازی جدید Fallout یکی از اخبار هیجان‌انگیز آن به شمار خواهد رفت.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`