استودیو Bethesda قبل از برگزاری بتای رسمی Fallout 76 یک بتای کوچک‌تر برگزار خواهد کرد
استودیو Bethesda قبل از برگزاری بتای رسمی Fallout 76 یک بتای کوچک‌تر برگزار خواهد کرد

استودیو Bethesda دو نسخه بتا برای Fallout 76 عرضه خواهد کرد

در حال حاضر اطلاعات جامعی درباره‌ی برگزاری بتای عنوان Fallout 76 در دست نیست. اخیراً استودیوی Bethesda اعلام کرده است که نسخه‌ی بتا در ماه اکتبر قابل دسترسی خواهد بود یعنی یک ماه زودتر از انتشار کامل بازی.

 این خبر بعد از این‌که متوجه شدیم کاربران ایکس باکس وان یک هفته زودتر به نسخه‌ی بتا دسترسی خواهند داشت، منتشر شد. بنابراین بحث درباره‌ی برنامه‌های قبل از انتشار استودیو Bethesda برای عنوان Fallout 76 بسیار گیج‌کننده و با سؤالات زیادی همراه است. برای برطرف کردن شک و تردیدها و شفاف‌سازی، رئیس بخش بازاریابی استودیو Bethesda یعنی پیت هاینز در توییتر به برخی از سؤالات پرسیده شده پاسخ داده است. در یکی از سؤال و جواب‌ها، او درباره‌ی هدف ناشر این عنوان از برگزاری بتای کوچک‌تر قبل از بتای اصلی صحبت کرد. هاینز در پاسخ به این سؤال گفت که ممکن است این بتای کوچک‌تر چندین روز یا چندین هفته زودتر از بتای اصلی که قرار است در ماه اکتبر برگزار شود، در دسترس قرار گیرد. این بتا تنها شامل افرادی منتخب خواهد شد.

Splatty571: خب برای همه سؤال است. شما میگویید بتای کامل در ماه اکتبر برگزار خواهد شد و هر کس این عنوان را پیش‌خرید کرده باشد به آن دسترسی خواهد داشت و تست‌های قبلی پیش از ماه اکتبر انجام می‌شود. درست است؟

پیت هاینز: ممکن است درست قبل از بتای کامل برگزار شود. شاید ۵ روز یا ۳ هفته قبل باشد و هنوز هم در همان ماه برگزار شود. بستگی به تیممان دارد که از لحاظ دریافت بازخورد و آماده شدن برای بتای کامل به چه مدت زمان نیاز داشته باشند.

برای کسانی هم که دوست دارد سریع‌تر این بازی را تجربه کنند هاینز اعلام کرد که کسانی که این بتای پیش از موعد را تجربه خواهند کرد، به صورت اتفاقی از بین کسانی که برای بتای اصلی ثبت نام کرده‌اند انتخاب خواهد شد. در توییتی دیگر هاینز گفت که این انتخاب تصادفی به این علت انجام می‌شود که همه چیز عادلانه باشد:

:Patrick Ebeling آیا کسانی که برای نسخه‌ی قبل بتا انتخاب می‌شوند از لیست کسانی هستند که قبلاً تجربه‌ی بتا داشته‌اند یا این انتخاب به صورت اتفاقی رخ خواهد داد؟ بنده چگونه باید برای این بتا ثبت نام کنم؟

پیت هاینز: از بین افراد بتا به‌صورت اتفاقی انتخاب خواهد شد. شما لازم نیست کاری بکنید. قبلاً هم ما با همین روال کار می‌کردیم.

بعد از معرفی این عنوان در نمایشگاه E3، اخبار این بازی به کندی منتشر شده است. قبلاً اعلام شده بود که این بازی چیزی که طرفداران انتظارش را دارند نخواهد بود. در واقع استودیوی Bethesda به این عنوان به چشم یک بازی MMO یا یک بازی آنلاین دیگر نگاه نمی‌کند. این استودیو به دنبال ساختن چیزی جدید است تا با آنچه که مردم را نسبت به مجموعه‌ی Fallout علاقه‌مند کرده است، مطابقت داشته باشد. تیم BGS می‌خواهد اثری خاص و ناب را خلق کند. طرفداران برای تجربه کردن این عنوان لازم نیست مدت زیادی صبر کنند. این عنوان اواخر پاییز امسال در تاریخ ۱۴ نوامبر منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  کارگردان A Plague Tale: Innocence درباره‌ی داستان بازی توضیح می‌دهد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`