راهنمای بهترین اسلحه‌های بازی Elden Ring

برای پیشروی بهتر در بازی Elden Ring نیاز به اسلحه‌های قدرتمند دارید و این موضوع می‌تواند شما را در پیشروی راحت‌تر، به میزان زیادی کمک کند. در این مقاله قصد داریم تا بهترین اسلحه‌های بازی الدن رینگ را معرفی کنیم. در گذشته به شرح داستان کامل بازی الدن رینگ و همچنین راهنمای مبارزه و پیدا کردن سخت ترین باس فایت الدن رینگ پرداختیم. حال نوبت به یک راهنمای دیگر می‌رسد. استدیوی فرام سافتور اسلحه‌های جدید و منحصر به فردی را برای بازی تدارک دیده است که هر کدام از آن‌ها، ویژگی‌های مخصوصی دارند و برخی روند پیشروی در بازی را به شدت آسان می‌کنند. انواع و اقسام کاتانا و شمشیرهای سنگین و بزرگ و استف های جادویی و خنجرها و …. برای بازی کنان فراهم آورده شده تا هر بازیکن طبق سلیقه‌ی خودش، به تجربه‌ی بازی و مبارزه با دشمنان بپردازد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بهترین کاتانا : Moonveil

پارامترهای مورد نیاز:

 • قدرت: 12
 • دکستریتی: 18
 • اینتلجنس: 23

یکی از بهترین اسلحه‌های بازی و یکی از بهترین کاتاناهای الدن رینگ، Moonveil می‌باشد. البته تعداد کاتاناهای خوب در بازی کم نیست و در ادامه‌ی مقاله به معرفی کاتاناهای دیگر نیز خواهیم پرداخت. مهم‌ترین موضوع در خصوص مون ویل، Weapon Skill آن است. به کمک این حرکت مخصوص، می‌توانید ضربه‌ی قدرتمندی به دشمنان وارد کنید. همچنین ویپن اسکیل مون ویل موجی جادویی نیز از خود منتشر می‌کند و بدین ترتیب می‌توانید از فواصل دورتر نیز به دشمنان خود آسیب برسانید.  یکی دیگر از ویژگی‌های بارز این کاتانا، افکت بلید آن است که ضربه زدن پیاپی به همراه آن، سبب Bloodloss شدن دشمنان می‌شود. همچنین ضربات قدرتمند مون ویل به سعت استامینای دشمنان را خالی می‌کند و آن‌ها را استان می‌نماید. دیگر چه می‌خواهید؟

بیشتر بخوانید :  تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی Project Judge منتشر شد

نحوه‌ی بدست آوردن: شکست دادن باس فایت نهایی (Magma Wyrm) دانجن Gael Tunnel

لوکیشن دقیق این دانجن در تصویر بالا مشخص شده است.

بهترین هالبرد: BANISHED KNIGHT’S HALBERD

پارامترهای مورد نیاز

 • قدرت: 14
 • دکستریتی: 12

اگر به دنبال سلاحی می‌گردید که بتوانید به کمک آن دشمنان را کنترل کنید و از فواصل کمی دورتر آسیب برسانید، BANISHED KNIGHT’S HALBERD بهترین گزینه به شمار می‌رود. مثل مون ویل، ویپن اسکیل این سلاح نیز بسیار قدرتمند می‌باشد. به گونه‌ای که به صورت همزمان، توانایی آسیب رساندن به تعداد زیادی دشمن را دارد. از همین رو تصمیم گرفتیم که BANISHED KNIGHT’S HALBERD را در این لیست قرار دهیم.

نحوه‌ی بدست آوردن: کشتن یکی از شخصیت‌ها به نام Edgar . با کشتن او ، ماموریت‌هایش را به پایان خواهید رساند و در نهایت این هالبرد قدرت‌مند را به دست می‌آورید.

بهترین خنجر: REDUVIA

پارامترهای مورد نیاز:

 • قدرت: 5
 • دکستریتی: 13
 • آرکین: 13

اما به سراغ معرفی بهترین خنجر بازی Elden Ring برویم. این خنجر خاصیت بلید دارد و درست همانند دیگر اسلحه‌های خوب بازی، ویپن اسکیلی فوق العاده را در برمی‌گیرد و می‌تواند دشمنان را Blood Loss کند. همچنین سرعت ضربه زدن با این خنجر بسیار بالاست و با استفاده از آن می‌توانید بسیاری از دشمنان را با سرعتی بالا از بین ببرید.

نحوه‌ی بدست آوردن: کشتن NPC متخاصمی که در لوکیشن زیر وجود دارد:

در اوایل بازی می‌توانید این خنجر را بدست آورید و از ویژگی‌های منحصر به فرد آن لذت ببرید.

بهترین سلاح دستی (فیست): CIPHER PATA

پارامترهای موردنیاز:

 • ایمان: 30 !!

بدون شک می‌توان گفت که CIPHER PATA یکی از باحال‌ترین سلاح‌های بازی الدن رینگ می‌باشد و کشتن دشنمان به همراه آن، بسیار لذت بخش و تکنیکی خواهد بود. متاسفانه برای استفاده از این سلاح باید پارامتر Faith خود را تا ۳۰ بالا ببرید. این اسلحه به دستان شما گره می‌خورد و دشمنان را با ضربات فوق العاده‌اش، تکه تکه می‌‌کند!!!

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: مقایسه‌ی گرافیک ریمیک Demon’s Souls با نسخه‌ی اصلی

نحوه‌ی بدست آوردن: برای بدست آوردن این سلاح باید Mad Tongue Alberich ، واقع در پایین RoundABLE Table را از بین ببرید. این npc متخاصم می‌تواند سخت باشد اما کشتن آن با سلاحی قدرتمند همراه است.

 

بهترین شمشیر سنگین Curved : Bloodhound’s Fang

پارامترهای مورد نیاز:

 • قدرت: 18
 • دکستریتی: 17

شمشیر Bloodhound’s Fang تقریبا یکی از قدرتمندترین سلاح‌های بازی الدن رینگ به شمار می‌رود. همچنین یکی از بهترین نکات در خصوص آن، توانایی یافتش در ابتدای بازی می‌باشد.

لوکیشن این سلاح: دانجن Forlorn Hound Evegaol در لیمگریو

 

بهترین شمشیر سنگین: Dark Moon Greatsword

پارامترهای مورد نیاز:

 • قدرت:16
 • دکستریتی: 11
 • اینتلجنس: 38

دقت کرده‌اید که شمشیر Dark Moon Greatsword در اکثر ساخته‌های فرام سافتور وجود دارد؟ به هر حال این شمشیر در الدن رینگ قوی‌تر از گذشته شده و توانایی پرتاب موج‌های جادویی به سمت دشمنان خود دارد.

نحوه‌ی بدست آوردن: برای بدست آوردن این شمشیر قدرتمند باید مراحل فرعی رانی را به اتمام برسانید. در این مقاله راهنمای پیدا و تکمیل کردن مهم ترین ماموریت فرعی بازی Elden Ring می‌توانید این مراحل را به صورت کامل مطالعه کنید.

این مقاله به زودی آپدیت خواهد شد و اسلحه‌‌های دیگری به آن اضافه خواهد گشت.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`