راهنمای یافت بهترین Talisman ها در بازی Elden Ring

اگر مجموعه بازی‌های دارک سولز را بازی کرده باشید، در جریان هستید که می‌توانید با یافت انگشترهایی مخصوص، قابلیت‌های شخصیت اصلی را آپگرید کنید و حتی قابلیت‌هایی جدید یافت کنید. در الدن رینگ نیز چنین موضوعی وجود دارد اما نام انگشتر با Talisman عوض شده. در این راهنما قصد داریم تا شما عزیزان را در یافت بهترین Talisman ها در بازی Elden Ring کمک کنیم. با پیدا کردن تالیسمن‌های منحصر به فرد، شخصیت اصلی به میزان زیادی آپگرید می‌شود و بدین ترتیب پیشروی در بازی به شدت آسان‌تر می‌گردد. بسیاری از تالیسمن‌های خوب در ابتدای بازی قابل پیدا شدن می‌باشند. پس در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید تا نگاهی خلاصه به بهترین‌های آن‌ها اندازیم.

چگونه تعداد تالیسمن‌هایی که در الدن رینگ حمل می‌کنیم را افزایش دهیم؟

پاسخ: با پیشروی در خط داستانی اصلی. با انجام سه کار زیز می‌توانید جایگاه حمل تالیسمن‌های خود را افزایش دهید

  1. شکست دادن باس فایت Margit, the Fell Omen
  2. بدست آوردن دو گریت روین و صحبت کردن با Finger Reader Enia در Roundtable Hold
  3. شکست دادن باس فایت Godfrey, First Elden Lord

تالیسمن Gold Scarab

کاربرد: به کمک این تالیسمن فوق العاده می‌توانید به میزان ۲۰ درصد، تعداد Rune هایی که با کشتن دشمنان به دست می‌آورید را افزایش دهید. به صورت کلی، فارم کردن در الدن رینگ کاری به شدت کارآمد به شمار می‌آید و به همراه داشتن این تالیسمن، می‌توانید به میزان بسیار بیشتری ریون فارم کنید. فارم بیشتر روین، سبب می‌شود که راحت‌تر خودتان را آپگرید کنید و به سطح بالاتری برسید.

لوکیشن: برای بدست آوردن این تالیسمن باارزش، باید به یکی از خطرناک‌ترین محیط‌های بازی یعنی کالید سفر کنید. به دانجنی که در نقشه‌ی زیر مشخص شده بروید. داخل دانجن، به درختی بزرگ می‌رسید. از آن عبور نمایید. پس از آن به یکی از مینی باس‌های بازی یعنی Cleanrot Knights می‌رسید. پس از شکست دادن این دو شوالیه، این تالیسمن ارزشمند را به دست خواهید آورد. و به کمک آن می‌توانید بهتر از هر زمان دیگری روین فارم کنید.

 

تالیسمن Erdtree’s Favor

کاربرد: به میزان زیادی خط سلامتی و استقامت و FP را افزایش می‌دهید. مهم‌نیست که جادوگر باشید یا در نقش یک شوالیه بازی کنید، این تالیسمن همواره برای شما مفید خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  بازی Resident Evil 2 واقعی‌تر از همیشه!

لوکیشن: به دانجنی که در نقشه‌ی زیر مشخص شده است بروید. برای بدست آوردن این تالیسمن، به دو عدد Stone Sword Key نیازمند هستید. در دانجن به محلی برخورد می‌کنید که تعدادی دشمن کوتوله به شما حمله ور می‌شوند. پس از گذراندن این دشمنان، در نهایت به محیط بزرگی می‌رسید. کوزه‌ای بزرگ در این محیط یافت می‌شود. در انتهای این محیط بزرگ می‌توانید این تالیسمن با ارزش را پیدا کنید و از آن استفاده نمایید.

 

تالیسمن Radagon’s Icon

کاربرد: این تالیسمن یکی از واجبات برای تمام کلاس‌های جادوگر است. به کمک آن می‌توانید سرعت کست شدن جادوهای خود را افزایش دهید و بدین ترتیب به صورت سریع‌تری حمله کنید و در نهایت، آسیب بیشتری به دشمن خود وارد نمایید. همچنین فرصت بیشتری برای جاخالی دادن پیدا کنید.

لوکیشن : پس از اینکه در لوکاریا آکادمی، باس فایبت Red Wolf of Radagon را شکست دادید، به محوطه‌ی بیرونی بروید و پیش از رسیدن به حیاط محوطه، سمت راست بپیچید. در اینجا یک بالکونی مشاهده می‌کنید. در انتهای بالکونی یک نردبان وجود دارد. از نردبان استفاده کنید تا به محوطه‌ی جدید بروید. در همین محوطه، یک پنجره‌ی شکسته شده مشاهده خواهید کرد. از آن استفاده کنید و به بالا بروید تا اینکه در نهایت مسیر، صندوقچه‌ای یافت خواهید کرد. در این صندوقچه تالیسمن مورد نظر را یافت می‌کنید.

تالیسمن Green Turtle

کاربرد: یکی از بهترین تالیسمن‌ها برای کلاس‌هایی که با استفاده از شمشیر و سلاح‌های نزدیک زن به نبرد دشمنان می‌روند. این تالیسمن سبب می‌شود که خط استقامت و یا استامینای شما با سرعت بیشتری پر شود.

لوکیشن: خوشبختانه این تالیسمن با ارزش را می‌توانید در همان ابتدای بازی یافت کنید. برای دستیابی به آن نیز به یک عدد Stone Sword Key نیاز دارید. به دانجنی که در تصویر زیر مشخص شده بروید. از کلید سنگی خود استفاده کنید و به زیر زمین بروید. در نهایت یک صندوقچه پیدا خواهید کرد. صندوقچه را باز کنید و این تالیسمن با ارزش را از آن خود کنید.

تالیسمن Dragoncrest Shield

کاربرد: این تالیسمن به میزان زیادی آسیب وارد شده توسط حملات فیزیکی و اسلحه‌های فیزیکی را کاهش می‌دهد.

بیشتر بخوانید :  عملکرد نسبتاً خوب ایکس باکس وان در سال ۲۰۱۸

لوکیشن: در ابتدا به لوکیشنی که در تصویر زیر مشخص شده بروید. با شخصیتی که در این مکان حضور دارد صحبت کنید. وی از شما می‌خواهید که یکی از باس فایت‌های نزدیک این محیط را شکست دهید. پس از انجام این کار، به نزد او بازگردید تا آدرس تلپورتی در نزدیکی را به شما بدهد. از تلپورت استفاده کنید و به Beastly Sanctum برسید. به ارتفاعی بلند خواهید رسید. برای سالم رسیدن به سطح زمین، به آرامی و با استفاده از پلتفرم‌هایی که وجود دارد، به پایین بروید. تا انتها این مسیر را به پایین بپرید تا در نهایت به یک مسیر برسید. مسیر را ادامه دهید تا اینکه این تالیسمن را بر روی یک جنازه یافت کنید.

 

تالیسمن Pearldrake Talisman

کاربرد: این تالیسمن میزان دریافت صدمات توسط جادوها را به کاهش می‌دهد.

لوکیشن: ابتدا به لوکیشن زیر بروید. سه تلپورت در اینجا وجود دارد که هرکدام از آن‌ها، با استفاده از کلید سنگی فعال می‌شوند. اولین تلپورت را فعال کنید تا به Farum Azula برسید. بلافاصله پس از رسیدن به این مکان، پلتفرم‌ها را به قصد رسیدن به پایین‌ترین نقطه نزول کنید. در اینجا شما با دوتن از دشمنان قدرتمند بازی رو به رو می‌شوید. پس از پایین آمدن، یک جسد را بر گوشه‌ی پلتفرم نهایی یافت می‌کنید. تالیسمن مورد نظر بر روی این جسد قرار دارد.

 

راهنماهای الدن رینگ

راهنمای تکمیل مهم‌ترین ماموریت فرعی بازی Elden Ring

در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چگونه مهم ترین ماموریت فرعی و جذاب بازی الدن رینگ را پیدا و به پایان برسانید. در این ماموریت به کمک ساحره‌ای نیمه خدا یعنی رانی خواهید رفت و باس فایتی منحصر به فرد را در انتها شکست خواهید داد. همچنین یکی از بهترین شمشیرهای بازی را به دست خواهید آورد.

راهنمای بهترین اسلحه‌های بازی Elden Ring

در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه بهترین اسلحه‌های موجود در بازی الدن رینگ را پیدا کنید. داشتن اسلحه‌ای قدرتمند در دست، می‌تواند به میزان زیادی پیروزی شما را در میادین مبارزه تضمین کند.

راهنمای پیدا و مبارزه کردن با سخت‌ترین باس فایت بازی Elden Ring

در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه سخت‌ترین باس فایت الدن رینگ را پیدا کنید و با او به مبارزه بپردازید. همچنین استراتژی‌های لازم برای نابود کردن این باس فایت نیز ذکر شده.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: ۱۵ دقیقه گیم پلی Rainbow Six Extraction + اطلاعات تکمیلی

راهنمای انتخاب کلاس در بازی Elden Ring

راهنمایی برای عزیزانی که قصد تجربه‌ی بازی برای اولین بار را دارند. در این راهنما به معرفی کلاس‌های بازی و قابلیت‌های منحصر به فرد آن‌ها خواهیم پرداخت.

شرح داستان بازی Elden Ring

باید اعتراف کرد که نحوه‌ی روایت داستان در بازی Elden Ring بسیار متفاوت‌تر از دیگر عناوین حاضر در بازار می باشد و همین امر سبب شده که قشر کثیری از گیمرها، حتی عزیزانی که تسلط کافی به زبان انگلیسی دارند، متوجه داستان بازی نشوند. در این مقاله به صورت کامل داستان بازی را شرح خواهیم داد.

نقد و بررسی بازی Elden Ring | تکامل فرمول سولزلایک در مقیاسی بزرگ

. الدن رینگ تجربه متفاوت و در عین حال مشابهی بود. شاید نتوان آن را توصیف کرد اما بسیاری از المان‌هایی که در بازی مشاهده می کنیم را در گذشته دیده و تجربه کرده ایم اما هنر سازنده به گونه‌ای به کار گرفته شده که تمام این المان ‌ها رنگ و بوی تازه و جدیدی می‌دهند. به جرات می‌توان گفت که الدن رینگ بزرگترین ساخته استودیوی فرام سافتور تا به امروز تلقی می شود. اما آیا توسعه‌دهندگان توانسته‌اند جهان باز و متفاوتی را به مخاطب خود ارائه دهند؟ شاید برای پاسخ به این سوال نیاز باشد که به قسمت‌های مختلف بازی نگاهی اندازیم و از هر کدام نتیجه گیری داشته باشیم و در نهایت بتوانیم تصمیم درست و پاسخی کاملی را ارائه کنیم. در سال ۲۰۱۱ بود که زیر ژانر سوال لایک به صورت همگانی معرفی شد. در حقیقت در همین سال بود که اولین نسخه از مجموعه‌ی دارک سولز روانه بازار شد. این عنوان که با استفاده از فرمول دیمنز سولز توسعه یافت، موفقیتی غیر قابل توصیف را برای توسعه دهندگان رقم زد و حسابی سروصدا به پا کرد. از اینجا بود که استودیوی فرام سافت تلاشی جدی را برای شاخ و برگ دادن به فرمول موفق ساخته شده، آغاز کرد. تقریباً یک دهه از این اتفاق می‌گذرد و حال با تجربه بازی Elden Ring احساس می‌کنم که این فرمول به نهایت تکامل خود رسیده…

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`