پشت‌ صحنه توسعه‌ی بازی Detroit: Become Human

در قسمتی از برنامه‌ی IGN First، این سایت بخش‌هایی از پشت‌ صحنه‌ی عنوان Detroit: Become Human منتشر کرد. ویدئوی زیر، نحوه‌ی ساخت این بازی و جزئیات مفصلی از پشت صحنه ی این عنوان سینماتیک ماجراجویی را در اختیار عموم قرار می‌دهد. در این ویدئو علاوه بر کارگردان تصویری، تیم صوتی و همچنین بازیگرانی که در ساخت کاراکتر‌های داستان شرکت داشته‌اند را مشاهده می‌کنید.

https://novinspot.com/detroit-become-human-managing-3-dif-char/

در اخباری دیگر پیرامون عنوان Detroit: Become Human آمده است که شما می‌توانید در طول داستان بازی به لحظات مهم گذشته باز‌گردید و تصمیمات خود را تغییر دهید.

در طی مراسمی بازی فوق در اختیار روزنامه نگاران قرار گرفت تا بتوانند بخش اعظم این عنوان را تجربه کنند. فعلا از آن‌ها خواسته شده نظرات خود را برای عموم مطرح نکنند ولی جزئیات ریزی از این عنوان لو رفته است.

توسعه دهندگان عنوان Detroit: Become Human به بازیکنان این اجازه را خواهند داد تا فلوچارتی از هر فصل را مشاهده کنند که در آن مسیری از داستان که انتخاب کرده‌اند و همچنین مسیر‌هایی که می‌توانستند انتخاب کنند به علاوه‌ی اتفاقات هر مسیر، نشان داده می‌شود. شما حتی بدون اتمام هر فصل می توانید به قسمت‌هایی از داستان بازگردید که انتخاب‌های دیگری داشتید و تصمیم خود را تغییر دهید. این موضوع نشانگر آن است که تیم توسعه دهنده به مسیر پیشرفت داستان و تنوع تصمیم‌های بازیکنان اعتماد کامل دارد .

بیشتر بخوانید :  ۱۵ بازی برتر پلی‎استیشن ۴ در سال ۲۰۱۸

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`