مود Grand Operations
مود Grand Operations

مود Grand Operations بخش چندنفره بازی Battlefield 5 معرفی شد

همانطور که در اخبار گذشته مشخص شده بود، بازی Battlefield 5 دارای نوع جدیدی از حالت چندنفره خواهد بود که برای نخستین بار قرار است در حالتی به اسم  مود Grand Operations رونمایی شود. رئیس استودیو EA در مصاحبه جدیدی اعلام کرد که این حالت از بازی را خواهید توانست از همان اولین روز انتشار بازی تجربه کنید. این خبر درحالی منتشر شده که چند روز پیش مطلع گشتیم قرار نیست در بازی Battlefield 5 از همان ابتدا شاهد مود Grand Operations  باشیم. صبح امروز این خبر از سوی سران EA تکذیب شد و اعلام گردید که بخش چدید مالتی‌پلیر بازی مذکور از همان روز اول قابل دسترس خواهد بود.

مود Grand Operations بخش جدید از حالت چندنفره بازی خواهد بود که بطور یکجا، تمام ویژگی‌های بازی اعم از گیم‌پلی و داستانی زیبا را در قالب بخش چندنفره به گیمرها ارائه خواهد کرد. داستان‌های تمام بخش‌های بازی Battlefield 5 متاثر از وقایع تاریخی هستند.

حالت موسوم به Grand Operations که مشابه آن را در عناوینی چون Battlefield 1 نیز مشاهده کردیم، گیمر را درون مراحلی یک ساعته قرار می‌دهد و هر مرحله از بازی به مسابقاتی ۲۰ دقیقه‌ای تقسیم خواهد شد. گیمرها با پیش‌روی در این بخش‌ها وقایع تاریخی را بازسازی کرده و خود در بطن این وقایع قرار خواهند گرفت. موفقیت تیم شما در روز اول بازی تاثیر مستقیمی روی مسابقات روز دوم خواهد گذاشت. به طور مثال اگر شما در نقش نیروی متحدین وارد بازی شوید و تانک‌های متفقین را نابود کنید، در روز دوم هیچ تانکی به گروه رقیب‌تان داده نخواهد شد. یا اگر تا روز چهارم هر دو گروه نتایج مساوی کسب کنند، روز پنجم برای‌شان حکم بازی مرگ و زندگی را خواهد داشت.

بیشتر بخوانید :  Battlefield 6 در سال ۲۰۲۱ منتشر می شود

مود Grand Operations بازی قبل از کنفرانس E3 امسال توسط EA Games رونمایی شده بود. بازی Battlefield 5 دارای بخش‌های دیگری از جمله حالت تک نفره و مراحل گروهی موسوم به Combined Arms خواهد بود. بازی Battlefield 5 در تاریخ ۱۶ اکتبر مصادف با ۲۴ مهرماه در قالب نسخه Delux منتشر خواهد شد. سه روز بعد از انتشار این نسخه یعنی در ۱۹ اکتبر شاهد انتشار نسخه Standard بازی خواهیم بود. بدیهی است که بازی مذکور برای هر سه پلتفرم اصلی کامپیوتر، پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`