راکستدی روی نسخه جدید Batman Arkham مشغول کار است
راکستدی روی نسخه جدید Batman Arkham مشغول کار است

شایعه: احتمال ساخت نسخه جدید بازی Batman Arkham

تاکنون شایعاتی پیرامون پروژه بعدی استودیو مطرح راکستدی منتشر شد و حال شاهد انتشار گزارش‌های جدیدی هستیم که نشان می‌دهد این استودیو روی نسخه جدید Batman Arkham مشغول کار است. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

گفته شده بازی جدید Arkham Universe نام داشته و تیم توسعه دهنده راکستدی سخت روی این پروژه مشغول کارند. پیشتر گزارش‌های منتشر شد که خبر از توسعه عنوانی تحت کمیک‌های Justice League مارول را می‌داد اما حال این خبر تکذیب شده است. به گفته کاربران سایت ResetEra این بازی پاییز ۲۰۱۹ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی با حالت چندنفره و تک نفره منتشر می‌شود. از شخصیت‌های بازی می‌توان به بتمن، رابین، کت وومن، رد هود، بت گرل، نایت وینگ و چند شخصیت دیگر اشاره کرد. یکی از ویژگی‌های جدید قابلیت انتخاب شخصیت دیگر با کمک‌های Batcave است.

Batman Arkham جدید در راه است

شایعات می‌گویند شهر Gotham در این نسخه بزرگ‌تر از سایر بازی‌هاست و در آن جنایت‌های مختلفی چون قتل، سرقت از بانک و گروگان‌گیری رخ می‌دهد. گفتنیست که چرخه شبانه روز و گرافیک پویا نیز در این بازی قابل مشاهده خواهد بود. راکستدی می‌خواهد بازی را توسعه دهد که برخلاف نسخه‌های پیشین ویژگی‌های جدیدی دارد. در این بازی شخصیت اصلی منفی Court of Owls خواهد بود و دشمنانی از نوع پایلوت‌ها و تالون‌ها حضور خواهند داشت. بتموبیل با ویژگی‌های بهتر و طراحی جدید همراست تا بازیکنان را بیشتر موردتوجه خود قرار دهد. باتوجه به عرضه بازی در سال ۲۰۱۹، احتمالا در رویدادهای آینده‌ای چون The Game Awards 2018 به آن اشاره خواهد شد. برای سایر اطلاعات مربوط به سری بازی Batman می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :  بازی Anthem داستان چند خطی نخواهد داشت

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`