Assassin's Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla Assassin’s Creed Valhalla

شایعه: بسته‌ی گسترش دهنده‌ی سومی برای Assassin’s Creed Valhalla در دست ساخت قرار دارد

بازی های مرتبط

طی سال‌های اخیر، بسیاری از دیتاماینر‌ها موفق شدند تا اطلاعات موثقی را در خصوص برنامه‌های آینده‌ی توسعه دهندگان، به دست آورند. به تازگی یکی از دیتاماینر ها، موفق شده تا اطلاعات جالبی را در خصوص بسته‌ی الحاقی معرفی نشده‌ی Assassin’s Creed Valhalla کسب کند. اگر این اطلاعات صحت داشته باشند، باید خودمان را برای سفر به شمال افریقا آماده کنیم. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

این اطلاعات توسط تولید محتوا کننده‌ای فرانسوی به نام جاناتان به اشتراک گذاشته شد. اطلاعات پیشین جاناتان در خصوص اولین نسخه‌ی الحاقی Assassin’s Creed Valhalla صحت داشت و او اعلام کرده که بسته‌ی گسترش دهنده سومی نیز برای اساسینز کرید والهالا، در دست ساخت قرار دارد.

تا به امروز، یوبی‌سافت تنها دو بسته‌ی گسترش دهنده برای Assassin’s Creed Valhalla معرفی کرده است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط جاناتان، بسته‌ی الحاقی سوم توسط استودیوی یوبی سافت سوفیا توسعه خواهد یافت. وی معتقد است که سومین بسته‌ی الحاقی با تمرکز بر روی داستان‌های اساطیری وایکینگ ها در موسفلیم یا شمال افریقا روایت می‌شود. البته این دیتا ماینر در در ادامه‌ی اظهارات خود، به این نکته اشاره کرد که ممکن است نام فایل‌های یافت شده، مربوط به محتوای حذفی بازی باشند.

جاناتان معتقد است که یوبی سافت، به صورت ناگهانی به فکر ساختن بسته گسترش دهنده‌ی سومی برای Assassin’s Creed Valhalla افتاده است زیرا که در فایل‌های ابتدایی بازی، خبر و یا نشانه‌ای از این بسته نبود. احتمال دارد که موفقیت غیرقابل انکار والهالا، توسعه دهندگان را برای گسترش بیشتر این بازی ترغیب کرده باشد.

والهالا بازی بسیار خوبی بود و توانست موفقیت‌های متعددی کسب کند. افزایش کیفیت ماموریت‌های و فعالیت ها در اساسینز کرید والهالا نسبت به نسخه های پیشین، به وضوح مشخص است. این بار داستان به صورت بهتری با ماموریت ها گره می خورد. همچنین تنوع فعالیت هایی که ملزم به انجام دادن آنها هستیم، زیاد است. به لطف مینی گیم های اضافه شده، روند کلی حالت فان تری به خود گرفته. مقوله‌ی خشونت در Assassin’s Creed Valhalla پر رنگ تر از هر زمان دیگری شده. در حقیقت توسعه‌دهندگان از بستر داستانی بازی، به بهینه ترین شکل ممکن، استفاده کرده ‌اند. شما کنترل یک وایکینگ خشن و بی رحم را در دستان خود می گیرید. وایکینگ ها مبارزانی بسیار کاربلد و تشنه جنگ بودند. از همین رو، مقوله‌ی خشونت در اساسینز کرید والهالا، به خوبی گنجانده می شود.  اساسینز کرید والهالا هم اکنون در  دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی و گوگل استیدیا و پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس قرار دارد. لازم به ذکر است که Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids در تاریخ سیزدهم می ماه سال ۲۰۲۱ میلادی مصادف با 23 اردیبهشت ماه سال جاری در دسترس خریداران سیزن پس، قرار خواهد گرفت.

شما عزیزان می‌توانید با دنبال کردن پروفایل بازی Assassin’s Creed Valhalla از آخرین اخبار، مقالات، نقد و بررسی‌ها، تریلر‌ها و … مربوطه به آن آگاه شوید.

بیشتر بخوانید :  دانلود بازی Batman The Telltale Series Shadow Edition برای PC

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`