یوبیسافت از تنوع مراحل در Assassin's Creed Odyssey می‌گوید - نقطه نو | دانلود رایگان بازی، نقد
یوبیسافت از تنوع مراحل در Assassin's Creed Odyssey می‌گوید - نقطه نو | دانلود رایگان بازی، نقد

یوبیسافت از تنوع مراحل در Assassin’s Creed Odyssey می‌گوید

نسخه‌های اخیر Assassin’s Creed اگرچه داستان‌های تازه و متفاوتی برای مخاطبان به ارمغان آوردند ولی تقریباً تمامی آن‌ها از یک مشکل بزرگ رنج می‌بردند و آن مشکل این بود که پس از گذشت چند ساعت از بازی، گیمر اسیر یک چرخه‌ی باطل و تکراری از مراحل می‌شد که دیگر تنوعی نداشته و شبیه به یکدیگر بودند. نسخه جدید این بازی با اسم کامل Assassin’s Creed Odyssey در حال توسعه است که به گفته یوبیسافت تصمیمات گیمر در طول بازی تاثیر بسزایی در پیشبرد آن خواهد داشت.

کارگردان بخش طراحی بازی یعنی اسکات فیلیپس در مصاحبه جدید خود اعلام کرد که تنوع داشتن مراحل بازی یکی از نکات مهمی بوده که تیم سازنده از همان ابتدا تمرکز ویژه‌ای روی آن داشته است. این شخص اعلام کرد:

چون برای اولین بار است که در طول مجموعه گیمر خودش انتخاب می‌کند در نقش کدام جنگجو بازی کند، مسئله برایمان بسیار مهم بود که تنوع مراحل بازی در سطح بالایی قرار گیرد. تجربه گیمرها از نسخه جدید بازی متفاوت خواهد بود چرا که پویایی دنیا و شخصیت‌های درون بازی به مراتب بیشتر از نسخه‌های گذشته است. ما سعی کردیم این پویایی را در گیم‌پلی نیز بازتاب دهیم و به شما نوید مراحلی بسیار متنوع و مختلف را خواهیم داد.

بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۵ اکتبر مصادف با ۱۳ مهرماه برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و ویندوز عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  دنیای Cyberpunk 2077 متفاوت‌تر از دنیای ویچر می‌باشد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`