Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey

بازی Assassin’s Creed Odyssey آب و هوای دینامیک خواهد داشت

اخیراً سیستم آب و هوای دینامیک به مهره‎ای تقریباً اصلی به خصوص در عناوین جهان باز تبدیل شده است. گرچه نبود آن صدمه خاصی به بازی وارد نمی‎سازد ولی قطعاً حضور چنین سیستمی باعث پویا شدن یک عنوان و نیز زیبایی بیشتر آن می‎گردد از این رو عناوین مطرح، امروزه از این سیستم بهره زیادی می‎گیرند. با توجه به تغییراتی که سری AC به خود دیده است، به نظر می‎رسد بازی Assassin’s Creed Odyssey تا جایی پیشرفت کرده باشد که از این سیستم استفاده کند! در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

تغییرات گسترده سری Assassin’s Creed را نسخه Origins شروع کرد و Assassin’s Creed Odyssey حتی قرار است آن را فراتر از آن چه بود نیز ببرد. به گزارش وبسایت GamingBolt، قرار است Assassin’s Creed Odyssey از سیستم آب و هوای دینامیک بهره ببرد و در طول بازی شاهد آب و هوای بارانی، طوفان و رعد و برق و محیط‎های مه گرفته باشیم. یکی از سازندگان بازی که Ben Hall نام دارد، در مورد آن توضیحاتی را ارائه داده است:

با گشت و گذار در بازی Assassin’s Creed Odyssey و نقشه آن، شاهد جو و آب و هوای مختلفی خواهید بود؛ محیط‎های مه آلود، محیط‎های بارانی، محیط‎های طوفانی و … را خواهید دید زیرا ما برای بازی Assassin’s Creed Odyssey سیستم آب و هوای کامل و جدیدی بازنویسی کرده‎ایم. پس انتظار دیدن آسمان‎های آفتابی و نیز طوفانی را در کنار دریا و موج‎های آن داشته باشید. این‎ها به صورت کاملاً دینامیک اتفاق می‎افتد و بسیار هیجان انگیز است.

وعده‎های سازندگان بازی Assassin’s Creed Odyssey را تا سطح زیادی بالا می‎برد. اگر Ubisoft بخواهد سیستم آب و هوا را با گشت و گذار در محیط و مبارزات ترکیب کند و آب و هوا بر روی این عناصر تاثیر داشته باشند، قطعاً مانند The Legend Of Zelda Breath Of The Wild و Metal Gear Solid V The Phantom Pain بسیار جذاب خواهد بود؛ البته هنوز مشخص نیست که چنین چیزی قرار است اعمال شود یا نه. بازگشت دریا و مبارزات و گشت و گذار با کشتی نیز به طور قطع شانس حضور در طوفان‎های سنگین دریایی را افزایش میدهد و بازی را تا حدی به نسخه Black Flag نزدیک می‎سازد. در نهایت باید اعلام کنیم که بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) برای پلی‎استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی منتشر می‎شود.

بیشتر بخوانید :  مایکروسافت همه را با عنوان جدید Miami Street شگفت زده کرد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`