بازی Assassin's Creed
بازی Assassin's Creed

انتخاب‎ها در بازی Assassin’s Creed Odyssey تاثیر طولانی مدت خواهند داشت

همانطور که اطلاع دارید، قرار است بازی Assassin’s Creed Odyssey یکی از بزرگ‎ترین تحولات و تغییرات را در فرمول اصلی این سری به وجود آورد و  تغییرات گفته شده حتی از Origins نیز بیشتر خواهند بود. این به دلیل اضافه شدن عناصر کلیدی از بازی‎های نقش آفرینی مانند انتخاب دیالوگ‎ها، برقراری رابطه با شخصیت‎ها و نیز انتخابات داستانی است که شخصیت اصلی انجام می‎دهد. البته اگر گفته شرکت Ubisoft واقعیت داشته باشد، قرار است سیستم انتخاب دیالوگ باعث تاثیرات طولانی مدت و اساسی بر روی داستان بازی و نحوه پیشبرد آن شود و فقط یک انتخاب دیالوگ ساده نباشد. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

به گزارش وبسایت GamingBolt و طی سخنانی که یکی از سازندگان بازی Assassin’s Creed Odyssey یعنی آقای Mel MacCoubrey با IGN داشته، است این ویژگی بازی معلوم شده است. سخنان ایشان را در زیر می‎توانید مشاهده کنید:

شما می‎توانید در زمان‎هایی حساس از بازی Assassin’s Creed Odyssey که تصمیم بزرگی گرفته شود، انتخاب داشته باشید و مطمئن باشید این انتخاب تاثیر طولانی مدت خواهد داشت. امیدوار بودم که بتوانم مثالی در این باره بزنم ولی نمی‎توانم.

از ابتدای معرفی بازی در E3 شرکت Ubisoft بر روی این ویژگی و البته انتخاب دیالوگ‎ها مانور می‎داد ولی احساس می‎شد که ممکن است مانند عناوینی که امروزه از آن استفاده می‎کنند تاثیر فراوانی نداشته باشد که گویا این گونه نیست. قبلاً نیز یکی دیگر از سازندگان بازی Assassin’s Creed Odyssey گفته بود که بازیکن با انتخاباتش دنیای بازی را شکل می‎دهد و همچنین ساختار ماموریت‎ها نیز بر اساس تصمیمات شما ممکن است دگرگون شده و دستخوش تغییر شود.

بیشتر بخوانید :  انتشار ۳ تا ۴ عنوان AAA توسط Ubisoft در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰

با این وجود سوالی مطرح می‎شود که وقتی قرار است دست بازیکن در انتخاب کردن و تصمیم‎گیری تا این حد باز باشد، چگونه قرار است بازی Assassin’s Creed Odyssey به ریشه‎ها و واقعیت‎های تاریخی بازه‎ای که در آن جریان دارد پایبند باشد. گویا قرار است برای فهمیدن جواب این سوال تا روز انتشار بازی در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) صبر کنیم. قابل ذکر است که بازی Assassin’s Creed Odyssey بر روی پلتفرم‎های پلی‎استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی منتشر می‎شود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`