ناشر سری Assassin's Creed به دنبال اضافه کردن بخش چند نفره به بازی است
ناشر سری Assassin's Creed به دنبال اضافه کردن بخش چند نفره به بازی است

ناشر سری Assassin’s Creed به دنبال اضافه کردن بخش چند نفره به بازی است

بخش چند نفره در اوایل ظهور سری Assassin’s Creed وجود داشت و به صورت کلی، می‎توان آن را سرگرم کننده نامید. این بخش در نسخه Unity حذف شده و پس از آن به کلی از این سری محو گشت. اگر خاطرتان باشد، نسخه Unity به جای بخش چند نفره، بخش Co-op داشت. البته Unity از نظر تکنیکی و ساختاری در زمان عرضه فاجعه بود و تصمیم Ubisoft مبنی بر حذف بخش چند نفره و مشتقات آن از سری، منطقی به نظر می‎رسید. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

البته Unity تنها نسخه از این سری نیست که دارای بخش چند نفره است. بازی Assassin’s Creed Brotherhood نیز دارای بخش چند نفره بود و با ترکیب حالت‎های مختلف، تجربه‎ای بسیار موفق و سرگرم‎کننده را ارائه می‎داد. در یک نظر کلی، بخش چند نفره سری Assassin’s Creed همواره فاجعه نبوده و بعضی نسخه‎ها بخش چند نفره قدرتمندی را ارائه داده‎اند و این تصمیم Ubisoft مبنی بر حذف آن، ممکن است زیاد هم درست نباشد.

بازگشت بخش چند نفره به Assassin’s Creed می‎تواند امیدوار کننده باشد

به گزارش وبسایت GamingBolt، به نظر می‎رسد شرکت Ubisoft ممکن است در آینده در مورد این تصمیمش تجدید نظر کند. آقای «سرج هسکوئت» (Serge Hascoet) یکی از کارکنان این شرکت در مصاحبه‎ای با Game Informer اعلام کرده است که بخش چند نفره به عنوان جزء اجتماعی بازی‎های ویدئویی شناخته می‎شود و شرکت Ubisoft نیز دوست دارد که به این جزء اهمیت بدهد و ناشر نیز به دنبال اضافه کردن چنین بخشی به سری Assassin’s Creed است. سخنان آقای هسکوئت را در زیر می‎توانید مشاهده فرماید:

ما تکنولوژی‎های بسیاری داریم و قدم به قدم پیش رفته‎ایم، اما سری Assassin’s Creed فاقد بخش چند نفره است و این بخش از منظر اجتماعی در بازی‎های ویدئویی بسیار حائز اهمیت است، پس ما به دنبال اضافه کردن آن هستیم.

اگر قرار است بخش چند نفره دوباره به سری Assassin’s Creed باز گردد، بهتر است تجربه‎ای همانند نسخه‎های اولیه سری با به بازی‎بازان اهدا کند و استفاده از آن باعث چشم پوشی و یا عدم توجه کافی به بخش تک نفره و ماموریت‎های جذاب آن نشود.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: گیم پلی Nightwolf در Mortal Kombat 11

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`