تهیه کننده نخستین عنوان Assassin's Creed از موفقیت این بازی شگفت زده است- نقطه نو، مرجع بازی ها
تهیه کننده نخستین عنوان Assassin's Creed از موفقیت این بازی شگفت زده است- نقطه نو، مرجع بازی ها

تهیه کننده نخستین عنوان Assassin’s Creed از موفقیت این بازی شگفت زده است

سری بازیهای Assassin’s Creed را می توان یکی از بزرگترین فرنچایزها دانست که در طول ۱۰ سال گذشته شاهد انتشار نسخه های مختلفی از آن بودیم و هر نسخه با استقبال بسیاری رو به رو شد. موفقیت چندین سال Assassin’s Creed حتی برای Jade Raymond تهیه کننده نخستین عنوان نیز جای تعجب بوده و از این موضوع بسیار شگفت زده است. در حال حاضر Jade Raymond  به استودیو EA Motive پیوسته و دیگر همکاری با یوبیسافت مونترال ندارد. اما وی با آن که چند ماهی می‌شود به این استودیو پیوسته اما درباره موفقیت فرنچایز موردبحث بسیار متعجب است.

Jordan Erica Webber از گاردین در مصاحبه ای که با Raymond داشته از او پرسش هایی کرده و خواسته تا درباره موفقیت این فرنچایز توضیحاتی ارائه دهد. Raymond با آن که خود تهیه کننده نسخه ای از این بازی بود درباره علل موفقیت Assassin’s Creed به شگفت زدگی اش اشاره کرد و آن را بسیار قابل توجه دانست.

Raymond پاسخ داد:

من باید صادقانه بگویم سری بازیهای Assassin’s Creed واقعا موفق بوده و حتی خود نیز تصور نمی کردم به این موفقیت برسد. هنگامی که ما ساخت این فرنچایز را آغاز کردیم، هدف داشتیم تنها سه نسخه را توسعه دهیم. ما احساس فوق العاده و هیجان انگیزی درباره ساخت این سری داشتیم. ما قصد داشتیم عنوانی را توسعه دهیم که موفقیت آمیز باشد و حال نیز IP موردبحث به این دستاورد بزرگ دست پیدا کرده است. ما می خواستیم بازی را توسعه دهیم که دارای داستانی جذاب بوده و بتواند جریان داشته باشد.

تاریخ در قالب بازی

Raymond افزود که تیم توسعه دهنده قصد داشتند عنوانی تاریخی را لحاظ کنند تا بازیکنان در تاریخ گشت و گذاری داشته باشند. این ایده به جایی رسید که در نهایت تفکر ساخت بازی Assassin’s Creed به ذهن رسید. عنوانی تاریخی و اکشن که نه تنها گیم پلی مهیج و سرگرم کننده ای داشته، بلکه بازیکنان را در دوره های مختلف تاریخی قرار می دهد تا اطلاعات بیشتری از آن زمان ها پیدا کنند. در Assassin’s Creed دوره های تاریخی مختلفی چون ویکتوریا، فرعون مصر و چندی دیگر را می توان تجربه کرد. این طور که به نظر می رسد یوبیسافت می خواهد همچنان در ادوار مختلف سپری کرده و دوره‌های دیگری را نیز برای بازیکنان رقم زند.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلری از بخش Dark Zone بازی The Division 2

جدیدترین نسخه یعنی Assassin’s Creed Odyssey و Assassin’s Creed Origins هر دو از ریشه تاریخی نزدیک به همی برخوردار هستند. Assassin’s Creed Odyssey عنوان آینده این سری بوده که پاییز امسال برای PS4، PC و XBOX ONE منتشر خواهد شد.

 

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`