انتشار اطلاعاتی از بازی Assassin’s Creed 3 Remastered اساسین کرید
انتشار اطلاعاتی از بازی Assassin’s Creed 3 Remastered اساسین کرید

انتشار اطلاعاتی از بازی Assassin’s Creed 3 Remastered

بازی Assassin’s Creed 3 را می‌توان یکی از عناوین محبوب سری بازی‌های اساسین کرید دانست. بازی که نسخه ریمستر آن پیشتر توسط شرکت یوبیسافت معرفی شد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

بازی Assassin’s Creed 3 Remastered یک نسخه بازسازی شده از نسخه سوم بوده و تغییراتی در بحث داستان آن به وجود نخواهد آمد. یوبیسافت پیشتر اعلام کرد کسانی که سیزن پس Odyssey را خریداری کنند می‌توانند به رایگان نسخه ریمستر اساسین کرید ۳ را دریافت نمایند. به تازگی شرکت فرانسوی جزئیات بیشتری درباره این بازی منتشر کرده که نشان می‌دهد کیفیت گرافیکی آن بهبود چشمگیری دارد. این شرکت می‌گوید Assassin’s Creed 3 Remastered با کیفیت ۴K روی دو کنسول پلی استیشن ۴ پرو و ایکس باکس وان ایکس اجرا می‌شود.

انتشار جزئیات گرافیکی Assassin’s Creed 3 Remastered

همچنین با قابلیت پشتیبانی از HDR می‌توان وضوح قابل توجهی را شاهد بود. در دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز کیفیت اجرایی بازی ۱۰۸۰ پیکسلی خواهد بود. یوبیسافت می‌خواهد کیفیت بالایی را به کار گیرد و از این رو افراد می‌توانند شاهد بافت‌هایی با جزئیات بهتر باشند. Ubisoft سیستم گیم‌پلی اساسین کرید ۳ ریمستر را اصلاح کرده و می‌توان بازسازی عمده‌ای را شاهد بود. این شرکت Assassin’s Creed 3 Remastered را در مارس سال ۲۰۱۹ برای پلی استیشن ۴، پی سی و ایکس باکس وان منتشر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید :  طراحی خانه نفرین‌شده Resident Evil7 در Far Cry 5 توسط یکی از گیمر‌ها

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`