Anthem

تماشا کنید: لایو اکشن جدید Anthem

بازی های مرتبط

کم کم به انتشار عنوان مورد انتظار استدیو‌ی خوش نام بایور با نام Anthem که توسط شرکت الکترونیک آرتز منتشر خواهد شد٬ نزدیک می‌شویم. بازی یک نقش آفرینی سوم شخص با محیط آزاد و گسترده می‌باشد که از المان‌های عناوین چند نفره و آنلاین پیروی خواهد کرد. به‌تازگی لایو اکشن بسیار زیبایی توسط ناشر بازی منتشر شده است که دیدن آن خالی از لطف نیست. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی این لایو اکشن زیبا همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

جالب است که بدانید کارگردان این لایو اکشن آقای «نیل بلوم کمپ» می‌باشد. اگر اهل سینما و دنیای فیلم‌‌ها باشید ممکن است اثر جدید او یعنی District 9 را دیده باشید که اتفاقاً با بازخورد‌های بسیار مثبت بینندگان و منتقدین همراه بود. در اوایل هفته زمزمه‌هایی مبتنی بر انتشار لایو اکشنی از بازی Anthem به کارگردانی بلوم کمپ٬ شنیده می‌شد. پس از آن با نشان داده شدن تیزری از این لایو اکشن زمزمه‌ها و شایعات به یقین تبدیل شد. نهایتاً امروز شاهد عرضه‌ی کامل این لایو اکشن هستیم که انصافاً بد از آب در نیامده است. این لایو اکشن به وقایع قبل از Anthem می‌پردازد و با دیدن آن می‌توانید درک بهتری از داستان را داشته باشید. ویدیو در انتها‌ی مطلب قابل مشاهده و دانلود است.

شهرت نیل بلوم کمپ بیشتر به‌خاطره ویدیو‌ها و فیلم‌های تخیلی و علمی می‌باشد. اکثر فیلم‌های وی پر از تئوری‌های ثابت نشده و ماورا طبیعه هستند. اگر بخواهیم چندی از آثار این کارگردان را نام ببریم باید به فیلم‌های District 9 و Elysium و Chappie اشاره کنیم. این کارگردان چیره دست در سال ۲۰۱۷ توانست استدیو‌ی خود را ایجاد کند. این استدیو Oats نام گذاری شد و لایو اکشن جدیدی Anthem نیز توسط این استدیو ساخته شده است. Oats اکثراً در زمینه‌ی فیلم‌های کوتاه و لایو اکشن‌های این چنینی فعالیت می‌کند. همچنین قابل توجه است که نام این لایو اکشن Conviction می‌باشد.

بیشتر بخوانید :  Rocksteady در مراسم E3 حضور ندارد

موردی که ممکن است بیش از هر چیزی توجه شما را در جدیدترین تریلر Anthem به‌خود جلب کند٬ جزئیات باور نکردنی و بسیار زیاد ویدیو است. در اینجا باید گفت که کارگردانی این لایو اکشن به زیبایی صورت گرفته است. همان‌طور که ذکر کردم٬ داستان لایو اکشن به ماقبل بازی و اتفاقات انتم باز می‌گردد. در Conviction محیط‌های جدیدی را خواهیم دید که در بازی وجود خواهند داشت. همچنین یکی از آنتاگونیست‌های مطرح بازی نیز در این لایو اکشن حضور دارد. به‌طور کلی این ویدیو از لحاظ داستانی بسیار قوی می‌باشد و بیشتر مطابق میل کسانیست که در دنیای داستان‌ها و نقش‌ها غرق می‌شوند. بیش از این درباره‌ی این لایو اکشن زیبا توضیح نمی‌دهم و لذت تماشای این ویدیو را بر عهده‌ی خودتان خواهم گذاشت. تا عرضه‌ی بازی مدت بسیار کمی باقی مانده است. Anthem در تاریخ ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ (مورخ ۳ اسفند ماه سال جاری) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان٬ پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید. در پایان شما را دعوت به مشاهده‌ی این لایو اکشن بسیار زیبا می کنم.

تریلر لایواکشن جدید بازی Anthem با نام Conviction

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`