Animal Crossing
animal crossing

فروش فوق العاده Animal Crossing در گزارش مالی نینتندو

بازی های مرتبط

پس از گزارشات مالی شرکت Electronic Arts حال نینتندو گزارش مالی خود را تا کنون منتشر کرد که با یکدیگر به بررسی آن می پردازیم. در این گزارش بازی Animal Crossing : New Horizons همچنان موفق عمل کرده است. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

در روز های گذشته نینتندو هم میزان فروش کنسول خود و بازی های آن را اعلام کرد. طبق این گزارش نینتندو 55.77 میلیون دستگاه سوویچ در سراسر جهان به فروش رسانده است و همچنین پیشرفت چشم گیری در فروش بازی های آن داشته است.. خبری که توجه همه را به خود جلب کرده است میزان فروش عالی بازی Animal Crossing: New Horizons به تازگی منتشر شده و توانسته 11.77 میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رساند این میزان فروش با توجه به این که فقط شش هفته از انتشار آن گذشته رقمی عالی به شمار می رود و طبق بررسی ها به زودی به 13.41 میلیون نسخه می رسد این بیشترین میزان فروش برای بازی نینتندو سوویچ می باشد. در این میان میزان کلی فروش بازی Pokemon Sword and Shield  تا 31 مارچ (سه شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹) موفق به فروش 17.37 میلیون نسخه می باشد. این عنوان چهارمین نسخه پر فروش سری می باشد و به نظر می رسد که راهش را برای کسب جایگاه دوم ادامه می دهد.

در کل نینتندو تایید می کند که از پایان سال 2019 تا کنون 27 بازی داشته که بالای یک میلیون نسخه به فروش رفته اند که 18 عدد از آن ها انحصاری سویچ بوده و 9 عدد آن ها عناوین third party بوده است. در ادامه 10 عنوان پر فروش نینتندو سوویچ را می توانید مشاهده کنید که تا 31 مارچ 2020 (سه شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹) است که البته Animal Crossing در لیست نمی باشد چرا که فقط 6 هفته از انتشار آن می گذرد.

  1. Mario Kart 8 Deluxe – 24.77 میلیون نسخه
  2. Super Smash Bros. Ultimate – 18.84 میلیون نسخه
  3. The Legend of Zelda: Breath of the Wild – 17.41 میلیون نسخه
  4. Super Mario Odyssey – 17.41 میلیون نسخه
  5. Pokemon Sword and Shield – 17.37 میلیون نسخه
  6. Animal Crossing: New Horizons – 13.41 میلیون نسخه
  7. Pokemon Let’s Go, Pikachu! and Let’s Go, Eevee! – 11.97 میلیون نسخه
  8. Splatoon 2 – 10.13 میلیون نسخه
  9. Super Mario Party – 10.10 میلیون نسخه
  10. New Super Mario Bros. U Deluxe – 6.60 میلیون نسخه
بیشتر بخوانید :  چرا Stadia تاثیری بر روی پلی‎ استیشن ۵ نخواهد داشت؟

برای مشاهده اخبار و اطلاعات بازی Animal Crossing می‌توانید به پروفایل بازی مراجعه کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`