Alien: Isolation

دانلود بازی Alien: Isolation برای Switch

بازی های مرتبط

بازی Alien: Isolation یکی از بهترین بازی‌های سبک ترس در دهه اخیر بوده است. این اثر توسط استودیوی Creative Assembly تولید شده است. مسئولیت پورت این عنوان برای کنسول سوییچ به دست تیم Feral Interactive بوده است. شما عزیزان می‌توانید هم‌اکنون این اثر را برای کنسول سوییچ از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

Alien Isolation | NSP | نسخه هکی

بدون شک بازی Alien: Isolation از بهترین نمونه‌های سبک ترس بقا در تاریخ گیمینگ است. این عنوان ترسناک در زاویه اول شخص روایت می‌شود و با فضاسازی بی‌نظیر خود، بیشتر حس ترس را در بازیکن القا می‌کند. این اثر براساس دنیای فیلم Alien ساخته ریدلی اسکات تولید شده است. در سالیان متمادی، بازی‌های متعددی براساس این سری فیلم تولید شده است. کمتر بازی‌ توانسته است موفقیت نسخه Isolation را تکرار کند.

تیزر نسخه Switch بازی Alien: Isolation

داستان این عنوان به نوعی به اولین فیلم Alien بازمی‌گردد. در سال 2137 و پانزده سال پس از وقایع این فیلم و ناپدید شدن شخصیت اصلی آن، Ellen Ripley، دختر او Amanda وارد جنگی برای زنده ماندن می‌شود. او به این علت وارد این نبرد که زندگی‌اش را تهدید می‌کنم می‌شود تا از سرگذشت مادر ناپدید شده‌اش خبردار شود. آماندا به کشتی Sevastopol می‌رود. جایی که به‌نظر می‌رسد جعبه‌سیاه فضاپیمای مادرش در آنجا قرار دارد. با این حال، پس از رسیدن به سفبنه سواستپل، آماندا متوجه می‌شود که هیچ‌چیزی در این کشتی سرجای خود قرار ندارد. خبری از انسان‌هایی که در این کشتی کار و زندگی می‌کردند نیست. حال تنها این کشتی میزبان زنومورف‌ها و اندرویدهای دستکاری شده خطرناک هستند. آماندا می‌بایست برای حان خود بجنگد.

بیشتر بخوانید :  جزئیاتی از آپدیت جدید بازی Fortnite منتشر شد

از نکات جالب این بازی، گیم‌پلی آن است. در این بازی شما به هیچ‌عنوان اسلحه‌ای به‌دست نخواهید گرفت؛ مگر در چند مورد خاص. در کل روند بازی، شما می‌بایست از دست زنومورف‌ها مخفی شوید. در این کار شما یک رادار دستی به‌همراه دارید که از نزدیک بودن زنومورف‌ها به شما خبر می‌دهد. همچنین اگر گیر یکی از بیگانگان یا اندرویدهای خشمگین بیفتید، کارتان تمام است. این گیم‌پلی منحصر به فرد بازی موجب شده است تا بازیکنان و منتقدان از این اثر ترسناک به خوبی یاد کنند.

نمرات و نقدهای نسخه سوییچ بازی Alien: Isolation:

  • Metacritic: 80/100

  • Nintendo Life: 90/100

  • Cubed3: 90/100

  • Nintenderos: 90/100

  • 4Players.de: 83/100

  • Nintendo Enthusiast: 80/100

  • Areajugones: 80/100

  • Metro GameCentral: 70/100

تصاویر بازی Alien: Isolation:

شما عزیزان می‌توانید هم‌اکنون این اثر را برای کنسول سوییچ از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`