Alan Wake
نسخه سوئیچ Alan Wake Remastered

نسخه سوئیچ Alan Wake Remastered رده بندی شد

بازی های مرتبط

اخیراً، نسخه سوئیچ Alan Wake Remastered، در سایت سازمان رده بندی سنی PEGI دیده شده و این موضوع، احتمال وجود پورتی برای این کنسول را افزایش می‎دهد. چندی پیش بود که Alan Wake Remastered برای پلتفرم‎های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی عرضه شد. در این بین، خبری از نسخه نینتندو سوئیچ نبود. اما رده بندی اخیر آن در PEGI، احتمال وجود چنین نسخه‎ای را افزایش داد. حال امید دارندگان این کنسول هایبریدی، برای معرفی و عرضه نسخه نیتندو سوئیچ، بالا رفته است. در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

همانطور که می‎دانید، عنوان محبوب، ترسناک و تعلیقی Alan Wake ساخته‌ی استدیو خوش نام Remedy در سال 2010 عرضه شد و تاکنون خبر رسمی از ادامه آن به گوش نرسیده است. با این حال، با عرضه نسخه ریمستر، امیدها برای نسخه دوم، افزایش یافت. این نسخه ریمستر، نمرات خوبی نیز دریافت کرده و مورد استقبال قرار گرفت. متاسفانه در زمان عرضه، خبری از نسخه سوئیچ Alan Wake Remastered نبود، اما روز به روز اشارات و مواردی دیده می‎شوند که نوید از وجود پورتی برای سوئیچ می‎دهند.

چندی پیش از  عرضه رسمی این ریمستر بود که نسخه نینتندو سوئیچ آن در یک سایت رده بندی برزیلی قرار گرفت! البته این رده بندی فورا حذف شد ولی همین امر، باعث شد دارندگان نیتندو سوئیچ، برای معرفی این بازی در لحظه‎های آخر قبل از عرضه، امیدوار شوند. متاسفانه در جدیدترین قسمت از Nintendo Direct نیز خبری از این عنوان نبود. حال به نظر می‎رسد رده بندی نه تنها در برزیل، بلکه در سایت PEGI نیز دیده شده که بیش از پیش طرفداران را امیدوار می‎کند. تا به این لحظه، خبری از معرفی رسمی نسخه نیتندو سوئیچ Alan Wake Remastered نیست اما با اشارات و شایعات پیرامون این نسخه، شاید بالاخره شاهد معرفی و عرضه آن باشیم.

هم اکنون، می‎توانید عنوان Alan Wake Remastered را برای پلتفرم خود خریداری کنید و با کیفیتی بالاتر و جزئیاتی بیشتر، به صورت ریمستر شده، به تجربه شاهکار روانشناختی استدیو Remedy بپردازید.

بیشتر بخوانید :  بازی Mass Effect: Legendary Edition ممکن است بر روی گیم پس عرضه شود

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`