احتمال استعفای مدیر عامل Activision به دلیل مشکلات پیش آمده

همانطور که می‎دانید، اخیراً در صنعت بازی‎های ویدئویی، بحث جریانات مشکلات شدید در محیط‎های کاری دو شرکت Activision و Blizzard داغ است. ذکر می‎شود که بسیاری از مشکلات و اعتراضات پیش آمده و همچنین دلیل برخورد نادرست با کارمندان و اذیت و آزارها، به پشتیبانی مدیر عامل این شرکت، یعنی آقای «بابی کاتیک» (Bobby Kotick) انجام می‎شود! به همین سبب، بسیاری خواهان استعفای وی شدند. در بین این افراد، سهام داران کمپانی و تعداد زیادی از کارمندان نیز حضور دارند. بورد مدیریتی این شرکت، تا به این لحظه، از اقدامات آقای کاتیک دفاع نموده و وی را بی گناه قلمداد نموده‎اند اما با این حال، به نظر می‎رسد او خودش قصد دارد استفعا بدهد! در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

بر اساس گزارش جدیدی از سوی The Wall Street Journal، منابعی موثق از شرکت Activision ذکر کرده‎اند که در یکی از جلسات اخیر بین سران این کمپانی، آقای کاتیک اظهار داشت که اگر نتواند مشکلاتی را که گریبان گیر محیط کار این شرکت شده‎اند در اسرع وقت رفع کند، از سمت خود به عنوان مدیر عامل استعفا داده و این شرکت را ترک خواهد نمود! در مورد مدیریت این وضعیت نیز معذرت خواهی کرده و از جزئیاتی که از نحوه برخورد او با این مشکل منتشر شده، اظهار شرمندگی نمود.

اگر کمیته‎ای برای حل این مشکلات راه اندازی میشد و در این مدت، مدیریت کمپانی نیز به آنان واگذار می‎گردید، به احتمال زیاد، این مشکل زودتر نیز رفع می‎شد. همچنین بسیاری از کارمندان دو شرکت Activision و Blizzard اعلام کردند که تا زمانی که آقای کاتیک استعفا ندهد، راضی نشده و از هیچ گونه اقدامی برای رفع مشکلات، پشتیبانی نخواهند کرد.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید بازی Metro Exodus موضوع بازی را نشان می‌دهد

در این مدت، آقای کاتیک هم از داخل شرکت و هم از طرف سایر شرکت‎ها، به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. آقای «جیم رایان» (Jim Ryan) از سوی پلی استیشن و آقای «فیل اسپنسر» (Phil Spencer) از سوی ایکس باکس نیز عملکرد این دو کمپانی در زمینه آزار و اذیت در محیط کار را به شدت مورد انتقاد قرار دادند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`