Total War Saga Troy
بسته الحاقی جدید A Total War Saga: Troy

بسته الحاقی جدید A Total War Saga: Troy معرفی شد (اطلاعات تکمیلی)

بازی های مرتبط

بسته الحاقی جدید A Total War Saga: Troy زودتر از آنچه انتظار دارید، در دسترس شما قرار خواهد گرفت. این بسته گسترش دهنده در تاریخ دوم سپتامبر سال ۲۰۲۱ مصادف با 11 شهریور ماه منتشر خواهد شد. مدت زمان نسبتا زیادی از عرضه‌ی بازی می‌گذرد و در این بازه‌ی زمانی، توسعه‌دهندگان به خوبی از بازی پشتیبانی کردند. حال نوبت به اکسپنشن جدید این اثر رسیده که مخاطبان را به دنیای هیولاهای افسانه‌ای و موجودات غول پیکر و ترسناک، خواهد برد. در ادامه برای اخبار تکمیلی، همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

قرار است که بسته الحاقی جدید A Total War Saga: Troy بازی کنندگان را با ریشه‌های افسانه‌ای جنگ Trojan بیشتر آشنا کند. علاوه بر اضافه شدن این بسته گسترش دهنده، توسعه‌دهندگان محتوا‌های جدید و رایگان جالبی را برای مخاطبان خود در نظر گرفته‌اند. لازم به ذکر است که A Total War Saga: Troy در هنگام انتشار، به مدت ۲۴ ساعت، در فروشگاه اپیک گیمز رایگان بود و بیش از ۷ و نیم میلیون بازی کننده، این اثر را به کتابخانه بازی‌های خود اضافه کردند.

بد نیست بدانید که A Total War Saga: Troy بر روی فروشگاه استیم نیز منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار بازی بر روی استیم، دوم سپتامبر سال ۲۰۰۱ میلادی خواهد بود. همچنین کمپانی ناشر تخفیف ویژه برای کاربران استیم در نظر گرفته:

  • نسخه‌ی استاندارد A Total War Saga: Troy با ۲۵ درصد تخفیف فروخته خواهد شد.
  • نسخه‌ی Mythic بازی (بازی اصلی به همراه بسته الحاقی جدید A Total War Saga: Troy ) با ۳۰ درصد تخفیف فروخته خواهد شد.
  • نسخه‌ی Heroic (حاوی بازی اصلی و تمامی محتواهای جانبی) با چهل درصد تخفیف فروخته خواهد شد.

اما نگاهی به اطلاعات مختصری که در خصوص این اکسپنشن منتشر شده، اندازیم. خودتان را برای رویارویی با هیولا های اساطیری همانند سربروس و گریفین و هایدرا، آماده کنید. طی این بسته گسترش دهنده، نقشه‌ی جدیدی برای کمپین و قابلیت‌های تازه به بازی اضافه خواهد شد:

  • ماجراجویی جدید خود را با دستان خود بسازید. با هیولاهای افسانه‌ای به مبارزه بپردازید و سپس کنترل آنها را در دست بگیرید. بدین ترتیب می‌توانید از این هیولاهای اساطیری بر علیه دشمنان خود استفاده کنید.
  • با تجربه‌ی بسته‌ی الحاقی جدید A Total War Saga: Troy می‌توانید با بزرگترین قهرمانان این بازه زمانی آشنا شوید و آنها را به نیروهای خود اضافه کنید. قدرت این قهرمانان ، شانس شما را برای پیروزی در مقابل دشمنان‌تان افزایش خواهد داد.
  • مپ کاملاً جدیدی با المان‌های تازه برای مخاطبان فراهم آورده شده. با تجربه‌ی این بخش می‌توانید از ریشه‌های اساطیری جنگ Trojan آگاه شوید و سرنوشت خود را تعیین نمایید.

همچنین توسعه دهندگان با الهام‌گیری از total war : three kingdom ، تصمیم گرفته‌اند که حالتی کاملا تازه و تاریخی را به بازی اضافه کنند تا وقایع جنگ تروجان را به صورت واقع گرایانه به پرده تصویر بکشند.

همه چیز در خصوص بسته الحاقی جدید A Total War Saga: Troy جالب و منحصر به فرد به نظر می‌رسد. بازی موفق شد تا نظرات مثبت مخاطبان را به خود جلب کند. حال باید منتظر ماند و عملکرد این بسته گسترش دهنده را مشاهده کرد. مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. تمام اخبار مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  Watch Dogs Legion - دلایل انتخاب لندن به عنوان لوکیشن اصلی

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`