Fire Emblem: Three Houses
Fire Emblem

گزارش: نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Fire Emblem در دست ساخت است

بازی های مرتبط

بیش از دو سال از انتشار جدیدترین نسخه از مجموعه‌ی Fire Emblem می‌گذرد. اگر به الگوریتم انتشار نسخه‌های مختلف این مجموعه نگاه کنیم، متوجه می شویم که به زودی قسمت جدیدی از فرنچایز مذکور منتشر خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که شایعاتی در این خصوص به اشتراک گذاشته شده است. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

لازم به ذکر است که منبع گزارشات اخیر، اینسایدر معروف نینتندو یعنی Zipo بوده است. وی در پاسخ به شایعات مربوط به بازسازی Fire Emblem اظهار داشت که روند توسعه این عنوان تقریباً تکمیل شده است. متاسفانه این اینسایدر هنوز مطمئن نیست که کدام نسخه از مجموعه‌ی مذکور بازسازی شده اما به نظر می رسد که احتمال بازسازی چهارمین قسمت و یا ششمین قسمت از این مجموعه، بیشتر از نسخه‌های دیگر باشد.

لازم به ذکر است که نسخه‌ی چهارم و نسخه‌ی ششم Fire Emblem فقط و فقط در کشور ژاپن منتشر شدند و همین موضوع احتمال بازسازی شدن آنها و انتشارشان در سرتاسر دنیا را افزایش می‌دهد. کمپانی نینتندو در گذشته نیز از این استراتژی برای انتشار بازسازی‌های مختلف خود استفاده کرده است و دور از انتظار نیست که این بار نیز شاهد تکرار همین استراتژی باشیم. از آنجایی که نسخه‌های اصلی تنها در ژاپن منتشر شدند، انتشار سراسری این بازسازی می تواند تعداد مخاطبان و طرفداران فرنچایز Fire Emblem را افزایش دهد و تا حد زیادی، فروش بازی را تضمین کند.

به هر حال این موضوع را در نظر داشته باشید که اطلاعات فوق تنها در حد شایعه و گزارش هستند و متاسفانه کمپانی نینتندو هنوز اطلاعاتی رسمی منتشر نکرده است. این اینسایدر در خصوص بازگشت مجموعه دانکی کنگ نیز اظهاراتی داشت‌. وی مدعی شده که عدم معرفی نسخه‌ی جدید Donkey Kong در مراسم مذکور، به معنای در دست ساختن بودن نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه نیست. وی مدعی شده که نینتندو قصد دارد تا نقش دانکی کنگ را در سال‌های آینده و همچنین در رسانه‌های مختلف، پررنگ تر کند. طبق آخرین شایعات، نسخه‌ی جدید از مجموعه‌ی دانکی کنگ، به مدت سه سال است که برای نینتندو سوییچ در دست ساخت بوده. به نظر می‌رسد که این عنوان معرفی نشده، آغاز جدیدی برای فرنچایز مذکور باشد .کنسول Nintendo Switch به عنوان یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های کمپانی نینتندو در دهه‌ی اخیر به شمار می‌رود. خلاقیت به کار گرفته شده برای طراحی این کنسول و همچنین پشتیبانی قدرتمندانه‌ی نینتندو از آن، سبب شده تا فروش نینتندو سوییچ همواره چشم گیر باشد. طی ماه‌های اخیر، گزارشات و شایعات بسیاری مبتنی بر انتشار نسخه‌ی جدیدی از Nintendo Switch به گوش رسید. شایعات و گزارشات بیان داشتند که این ورژن جدید از نینتندو سوییچ قابلیت پشتیبانی از رزولوشن 4K را خواهد داشت و در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود. به هر حال کمپانی نینتندو هنوز هیچ گونه واکنشی به این شایعات نشان نداده است. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید :  آیا Dead Rising 5 در دست‌ساخت است؟

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`