PUBG
ژانر بتل رویال

بتل رویال بازهای خبره برای پیروز شدن از چه حقه‌هایی استفاده می‌کنند؟

بازی های مرتبط

ژانر محبوب بتل رویال با موفقیت عناوینی چون Fortnite و PUBG به یکی از معروف‌ترین و هیجان انگیزترین سبک‌های بازی‌های ویدئویی تبدیل شده است. محبوبیت روزافزون این ژانر سبب شده است که بازیکنان آن از سبک‌های مختلفی برای رسیدن به پیروزی در این عناوین بهره ببرند. شما هم اگر وقت قابل توجهی را صرف بازی‌های بتل رویال کرده و در تلاش برای پیروزی در آن‌ها بوده‌اید، حتما استراتژی‌های خاص خود را انتخاب کرده‌اید. در ادامه چند سبک محبوب بازیکنان برای رسیدن به پیروزی را برای شما آورده‌ایم.

تک تیرانداز

ژانر محبوب بتل رویال

اگر جزو این دسته از بازیکنان ژانر محبوب بتل رویال باشید اکثر اوقات علاقه دارید دور از مبارزات بوده و از ارتفاع نظاره‌گر نواحی باشید که احتمال حضور بازیکنان در آن وجود دارد. نوار صبر شما همچون طول اسلحه‌ی تک تیراندازتان طولانی است و در تمام مدت بازی نیز تلاش در بدست آوردن اسلحه مخصوص دوربرد خود می‌باشید. حال ممکن است اسلحه‌ی مورد نظر را در جعبه‌های هوایی و یا به ندرت در نقشه‌ی بازی پیدا کنید. علاوه بر آنچه گفته شد به احتمال زیاد نشانه گیری بسیار قوی نیز دارید و با تکیه بر این نقطه قوت اکثرا با یک ضربه به سر دشمنان و یا حداکثر ۳ ضربه به بدنشان، آن‌ها را از پای در می‌آورید.

 

مصمم در جستجوی مهمات

اگر جزو این دسته از افراد ژانر محبوب بتل رویال باشید، بشدت علاقه‌مند به یافتن بهترین مهمات و تجهیزات قبل از شروع مبارزات هستید. تمام مکان‌ها را خانه به خانه و یکی پس از دیگری می‌گردید تا آیتم‌های موردنیاز خود را بیابید. این گونه افراد حتی از باقی مانده لوت افراد کشته شده در میدان نبرد نیز دست نمی‌کشند و با وجود اینکه می‌دانند دیگران قبلا این جعبه‌ها را مورد بررسی قرار داده‌اند اما با این حال نیم نگاهی به آن‌ می‌اندازند. این افراد بیشتر مواقع آمار دقیق سلاح‌ها و شرایط ایده‌آل خود برای شروع مبارزه را در ذهن خود دارند و مبارزه را با جزئیات سلاح‌ها و مهمات خود هماهنگ کرده‌اند. پس در مواجه با آنان احتیاط را فراموش نکنید.

بیشتر بخوانید :  نقد و بررسی Civilization VI

حرفه‌ای در پنهان کاری

ژانر محبوب بتل رویال

این افراد کنار سنگ‌ها، داخل بوته‌ها، درون یا زیر اشیا و مکان‌هایی که دیگران قادر به دیدن آن نیستند را برای پنهان شدن انتخاب می‌کنند. آن‌ها نقاطی که بتوان در آن به بهترین شکل استتار نمود را مانند کف دست خود می‎شناسند. تک تیراندازها از این‌گونه بازیکنان متنفر بوده و دسته‌ی دوم نیز برای مقابله با این دسته سعی می‌کنند در جستجوی مهمات به هر نقطه‌ای با احتیاط قدم بگذارند تا در تله‌ی این دسته گرفتار نشوند. اگر شما نیز در زمره‌ی این افراد قرار دارید، باید زمان بندی دقیقی برای خروج از نقطه‌ی پنهان شدن خود داشته باشید تا بتوانید از حلقه‌ی مرگ فرار کرده و یا دشمنان خود را به هلاکت برسانید. صبر و تحمل شما حتی از گروه تک تیر انداز نیز بیشتر بوده و صرفا در موارد معدود وارد عمل می‌شوید و سایر زمان بازی شما به پنهان کاری و استتار می‌گذرد.

آماده شلیک

ژانر محبوب بتل رویال

کسانی که این سبک را در ژانر محبوب بتل رویال انتخاب می‌کنند، با شجاعت تمام در نقاطی که افراد بسیاری فرود می‌آیند، وارد میدان مبارزه شده و به سرعت پس از برداشتن اولین سلاح به کشتن رقیبان اقدام می‌ورزند. آن‌ها صبر نمی‌کنند تا بهترین سلاح ممکن را بدست آورند. اگر از دوستداران این سبک باشید با اولین سلاحی که در دیدتان باشد به سمت دیگران حمله ور می‌شوید و نام شما اکثرا جزو اولین نام‌هایی است که در لیست کشتار بازی ثبت می‌شود. غالبا تعداد افرادی که کشته‌اید جزو بیشترین‌های سرور می‌باشد اما با این حال کشته شدن به محض فرود را نیز به کررات در کارنامه‌ی خود دارید. اما این کشته شدن‌های آنی شما را متوقف نمی‌کند زیرا بلافاصله وارد بازی بعدی شده و رقابت را از نو آغاز می‌کنید. هیجان بتل رویال در رگ‌های شما جاری است و در تلاشید با شدیدترین درگیری و بیش‌ترین کشته، لرزه در تن سایر بازیکنان بیندازید.

بیشتر بخوانید :  نقد و بررسی بازی Dead Cells

سلطان جاده

این دسته از بازیکنان ژانر محبوب بتل رویال بشدت علاقه‌مند به استفاده از وسایل نقلیه هستند و ریسک صدای تولیدی توسط این وسایل را به جان خریده و همیشه از آن‌ها برای فرار از حلقه‌ی مرگ و سایر بازیکنان استفاده می‌کنند. از مزایای این سبک سرعت حرکت از یک نقطه به نقطه‌ی دیگر و تضمین نسبی صدمه ندیدن از حلقه‌ی مرگ می‌باشد. از سوی دیگر صدای موتور این وسایل به کابوس این بازیکنان تبدیل شده و به راحتی محل حضور خود را در اختیار حریفان قرار می‌دهد. البته خطر حرکت با وسایل نقلیه در بازی‌های دو نفره و چند نفره بیشتر از یک نفره می‌باشد زیرا در صورت گذر از گروه مقابل، آن‌ها میتوانند با شلیک از چندین اسلحه وسیله‌ی نقلیه‌ شما را منفجر کرده و شانس شما برای ادامه‌ی بازی را نابود کنند.

 

 

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`