اظهارات استدیوی پلاتینیوم گیمز پس از شکست بازی Babylon’s Fall

نهایتا در هفته‌های گذشته شاهد انتشار بازی Babylon’s Fall بر روی پلتفرم‌های مقصد منتشر شد اما با نظراتی بسیار منفی رو به رو گشت و حسابی بازی کنندگان را ناامید ساخت. به تازگی توسعه دهندگان در خصوص نقشه‌هایشان برای آینده‌ی این اثر و همچنین پشتیبانی از آن اظهاراتی داشته‌اند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بابیلونز فال به عنوان اولین بازی لایو سرویس استدیوی پلاتینیوم گیمز به شمار می‌رود اما این تلاش، به شکستی غیرقابل باور تبدیل شد. به گونه‌ای که این اثر هم اکنون به عنوان یکی از بدترین بازی‌های منتشر شده در سال ۲۰۲۲ به شمار می‌رود. آیا این اختتامی برای بابیلونز فال است؟ خیر. توسعه دهندگان قصد دارد تا آپدیت‌‌های بیشتری منتشر کنند اوضاع را بهبود بخشند. طی یک توییت، استدیوی پلاتینیوم گیمز مدعی شد که روند توسعه همچنان ادامه خواهد داشت و به زودی آپدیتی برای بازی Babylon’s Fall منتشر خواهد شد. بدین ترتیب بازی کنندگان می‌توانند انتظار محتواهای جدیدی را داشته باشند.

تا کمتر از سه روز دیگر اولین فصل از بازی بابیلونز فال منتشر خواهد شد. همچنین این اثر هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن و کامپیوترهای شخصی قرار دارد.

بیشتر بخوانید :  Assassin's Creed Valhalla انتخاب‌های بسیاری برای شخصی سازی تجربه‌تان ارائه خواهد داد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`